Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Китаї відбулося свячення нового єпископа
18:01 Четвер 0 175
29-07-2021, 18:01

У Китаї відбулося свячення нового єпископа

Це п’ятий ієрарх, призначений після набуття чинності Тимчасової Угоди між Апостольським Престолом і КНР про призначення єпископів.
Про це пише Vatican News.

Ще один єпископ, п’ятий після підписання Тимчасової Угоди між Апостольським Престолом і Китайською Народною Республікою про призначення єпископів, висвячений 28 липня 2021 року в Китаї. Це єпископ-коад’ютор Пінлянської дієцезії преосвященний Антоній Ліхуй. Церемонію хіротонії, як зазначається на сайті Католицької Церкви Китаю, очолив Кунмінський єпископ Йосиф Ма Їнлін.

Новий єпископ народився 1972 року в Меї, провінція Шеньсі, а 1990 року вступив до семінарії в Пінляні. Пресвітерське рукоположення прийняв 1996 року.

Як підтвердив Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні, Папа Франциск призначив його коад’ютором Пінляну 11 січня 2021 року.
Новини зі світу 09:01 Середа 0 113 Папа єзуїтам: свобода і відмінність лякають, будьмо близькими до Божого люду Під час спілкування зі співбратами-єзуїтами, які служать в Словаччині, Папа Франциск вказав на необхідність не боятися свободи, підкреслив небезпеку ідеологій, далеких від конкретного життя людей, та наголосив на душпастирському стилі наближення до Божого люду.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.