Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск закликав молитися за Церкву в Китаї
11:02 Понеділок 0 163
24-05-2021, 11:02

Папа Франциск закликав молитися за Церкву в Китаї

З ініціативи Папи Бенедикта XVI, в свято Пресвятої Діви Марії, Помічниці християн, католики світу підносять особливу молитву за співбратів у вірі в Китаї. Зустрічаючись напередодні з вірними, Папа Франциск закликав до молитви в цьому намірі.
Про це повідомляє Vatican News.

«Як же добре та необхідно, аби члени сім’ї та християнської спільноти завжди були дедалі більше поєднаними в любові та у вірі!» – сказав Папа Франциск, нагадавши після молитви «Царице Неба» в неділю, 23 травня 2021 року, про те, що спомин Пресвятої Діви Марії, Помічниці християн (що в календарі відзначається 24 травня), яка також є Небесною покровителькою Китаю, особливо відзначається вірними цієї країни, що з великою набожністю вшановують Небесну Матір у санктуарії в Шешані у Шанхаї, призиваючи Її «у випробуваннях та надіях щоденного життя».

«У такий спосіб батьки та діти, дідусі, бабусі та наймолодші, пастирі та вірні, можуть наслідувати приклад перших учнів, які в урочистість П’ятидесятниці були однодушними в молитві з Марією, очікуючи Святого Духа. Тому заохочую вас супроводити палкою молитвою християн у Китаї, наших дорогих братів і сестер, яких ношу в глибині свого серця. Нехай же Святий Дух, головна дійова Особа місії Церкви в світі, провадить їх і допомагає їм бути носіями радісного звіщення, свідками доброти та милосердя, будівничими справедливості та миру в своїй батьківщині», – закликав Святіший Отець, і в контексті спомину Марії, Помічниці християн, скерував свої вітання також членам салезіянської чернечої родини, дякуючи за велику працю в Церкві серед молоді та побажавши «багато святих покликань».

Ініціатива Бенедикта XVI

Щороку, вшановуючи Пресвяту Богородицю, Помічницю християн, католики світу об’єднуються в молитві за своїх співбратів у Китаї. «День молитви за Церкву в Китаї» проголосив Папа Бенедикт XVI у «Листі до китайських католиків» від 2007 року. Він проводиться 24 травня, коли вшановується Пресвята Діва Марія, Помічниця християн, особливою набожністю до Якої відзначаються католики Китаю.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.