Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
09:01 Середа 0 3 108
28-07-2021, 09:01

Лист підтримки для отця Даріуша Око

Лист Комісії у справах душпастирства родин при Конференції римсько-католицьких єпископів України щодо підтримки отця Даріуша Око. 


Шановний о. професор Даріуш Око

Дорогий Отче Професоре!

З великим смутком і болем ми сприйняли сьогодні новину про те, що один із німецьких священиків о. Вольган Роте вимагає реакції німецьких карних органів по відношенню до Отця Професора. І то за що? За проголошення правди про людину! Донос священика, який підтримує ідеологію ЛГБТ по відношенню до священика, який представляє християнське бачення людини, є справжнім скандалом, подібно як і вирок суду в Кельн, який зажадав кари штрафу або 120 днів позбавлення волі для Отця професора, а також для Отця професора Йоганеса Штора, головного редактора „Thelogisches”, де була опублікована Ваша стаття на тему ідеології ЛГБТ. Суд в Кельн на цьому не зупиняється і у випадку браку компенсації погрожує навіть 5 роками в’язниці.

Подібний позов священика за правду, то нічого нового в історії Церкви. Багато Божих мужів давало свідоцтво істині, навіть за ціну страждання і ціну власного життя. Можемо тут згадати св. Йоана Хрестителя, св. Станіслава єпископа, св. Томаса Мора, і багатьох інших героїв, які захищали правду про людину, про подружжя і родину, про красу життя в Божій благодаті. Однак чимсь новим і скандальним є той факт, що за такими переслідуваннями стоїть католицький священик, який підтримує антихристиянську ідеологію.

Подібні дії отця Волфгана Роте є порушенням усяких євангелічних принципів, а рішення прийняте Кельнським судом, є загрозою для свободи слова в Європі.

Перед лицем цих сумних подій, прагнемо виразити Отцю Професору слова підтримки і подяки за євангелічну відвагу. З вдячністю згадуємо лекції Отця Професора для наших священиків в Україні. Довіряємо особу Отця материнській опіці Діви Марії. Знаємо добре, що окрім різних політичних факторів, подібні вчинки мають духовний вимір, а тому беремося до духовної боротьби.

Нехай святий Станіслав, захисник істини і покровитель Краківської Церкви, буде для Отця Покровителем на цей важкий період.

З повагою
Єпископ Радослав Змітрович, OMI,
Голова Комісії до справ родини
при Конференції Єпископів
Римсько-католицької Церкви в Україні 

О. Вальдемар Павелець, SAC
директор всеукраїнського бюро
душпастирства родин

Члени Комісії до справ родини при Конференції Єпископів
Римсько-католицької Церкви в Україні 

Вдячні душпастирі і родини, які мали нагоду слухати лекцій отця Професора
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.