Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Veritas - новий Євангелізаційний медіапроєкт Мукачівської дієцезії
15:02 Понеділок 0 274
26-07-2021, 15:02

Veritas - новий Євангелізаційний медіапроєкт Мукачівської дієцезії

25 липня розпочався Veritas - новий Євангелізаційний медіапроєкт, який провадитиме Пасторальна Рада Мукачівської дієцезії.
Ми довший час носили в серці, щоб така форма служіння у Дієцезії відбувалася, прагнули цього, і певна кількість людей розпізнавала, пише спільнота Veritas.

Наразі дуже тішимося з того, що цей задум, ця мрія, це натхнення Боже реалізувалося, і розпочинається. Бачимо, що Бог благословляє і кличе нас, і нарешті, проект реалізується.

Євангелізаційний медіапроєкт Veritas покликаний нести Боже Слово, навчання церкви, давати відповіді на питання, що виникають у практикуючих християн, та у тих , хто поки що на відстані. Veritas іде в інтернет-простір, щоб розповідати про Добру Новину та Істину там, де люди цього потребують. Колись апостоли проповідували на площах та ринках – зараз цими площами та ринками стали соцмережі.

Мета медіапроєкту – «вливати» істинну, правдиву інформацію про Бога в сучасному «потоці» фейків, брехні, напівправди та дезінформації .Там, у тому просторі, де люди розгублені та відчувають голод на правду.

Veritas - це багатомовний проєкт, прагнення якого, щоб в першу чергу, стосунками з Ісусом ми ділилися у нашій Дієцезії, яка має особливе багатство: багатомовність та мультикультурність.

Дуже тішимося радістю Духа Святого, що цей проект сьогодні розпочався.

Просимо вас, брати і сестри про активну участь , про молитву за цей проєкт, про зворотній зв`язок. Всі працівники медіапроєкту Veritas раді будуть відповісти на всі потреби у нашій дієцезії, які покращать стосунки з Ісусом. І, маємо надію, якщо наші стосунки з Ісусом покращаться, то це буде благословенням і для Закарпаття, і для краю, і цілого світу.

Микола Петро Лучок, єпископ-помічник Мукачівської дієцезії
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.