Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Неділя з Папою: день літних людей, співчуття Китаю, побажання олімпійцям
10:02 Понеділок 0 168
26-07-2021, 10:02

Неділя з Папою: день літних людей, співчуття Китаю, побажання олімпійцям

Наприкінці молитовної зустрічі з паломниками в останню неділю липня Папа Франциск нагадав про те, що молодь і похилі віком потребують одні одних, а також склав співчуття постраждалим від повеней у Китаї та привітав учасників і організаторів олімпіади.
Про це пише Vatican News.

Папа Франциск, який відновлюється після хірургічної операції, що відбулася три тижні тому, не зміг очолити Святу Месу з нагоди першого відзначення у Церкві Всесвітнього дня дідусів, бабусь і похилих віком. Однак, опівдні 25 липня 2021 року він очолив молитву «Ангел Господній», по завершенні якої звернув увагу на те, що під час цього богослужіння дідусі й бабусі разом з внуками «показали одне з найкращих облич Церкви та показали союз між поколіннями».

«Заохочую відзначити цей День у кожній громаді, відвідати дідусів, бабусь і похилих віком, тих, які є найсамотнішими, аби передати їм моє послання, натхнене обітницею Ісуса: “Я з тобою по всі дні”. Прошу в Господа, аби це свято допомогло нам, що вже в літах, відповісти на Його покликання, призначене на цю пору життя, та показало суспільству цінність присутності дідусів і бабусь, особливо, посеред цієї культури відкинення мов сміття», – сказав він, промовляючи з вікна Апостольського палацу, наголосивши на тому, що дідусі й бабусі потребують молоді, а молодь потребує літніх людей, а тому «вони повинні зустрічатися та спілкуватися».

Далі Глава Католицької Церкви нагадав про те, що цими днями мусонні дощі спричинили руйнівні повені в китайській провінції Хенань та місті Чженчжоу. «Молюся за жертви та за їхні сім’ї, та висловлюю мою близькість і солідарність всім тим, які страждають від цього стихійного лиха», – сказав він, а далі скерував свою думку до столиці Японії міста Токіо, де в п’ятницю розпочалися тридцять другі Олімпійські ігри, побажавши: «Нехай же в цей період пандемії Ігри стануть знаком надії, загального братерства під знаком здорового змагання. Нехай же Бог благословить організаторів, спортсменів і всіх тих, які трудяться задля цього великого свята спорту».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.