Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Інститут Релігійних Справ оприлюднив підсумковий звіт за 2020 рік
18:02 Вівторок 0 147
15-06-2021, 18:02

Інститут Релігійних Справ оприлюднив підсумковий звіт за 2020 рік

Дев’ятий рік поспіль Інститут Релігійних справ оприлюднює підсумковий звіт про річну діяльність.
Про це пише Vatican News.

Інститут Релігійних Справ (IOR) – фінансова інституція Апостольського Престолу, яку популярно називають «Ватиканським банком», оприлюднила підсумковий звіт про свою діяльність протягом 2020 року. Цей звіт був одноголосно затверджений членами Наглядової Ради, засідання якої відбулося 27 квітня, та згідно з вимогами статуту, переданий спеціальній Комісії кардиналів.

У п’ятницю, 11 червня, згідно з уже усталеною практикою, цей звіт було оприлюднено. Як зазначається в комюніке IOR, звіт підтверджує надійність та високу якість фінансових показників, як щодо капіталу, так і щодо ліквідності, та їхню відповідність найвищим міжнародним стандартам. Відповідно до вказівок Папи Франциска, Комісія кардиналів розпорядилася перерахувати 75% прибутку для потреб Святішого Отця та окремих інституцій, а решту 25% вкласти у розвиток IOR.

«Протягом 2020 року, що був особливим викликом для глобальної економіки, Інститут безперервно забезпечував якісними фінансовими послугами Державу-Місто Ватикан і Католицьку Церкву, що присутня в усьому світі. Крім того, Інститут і далі прямував дорогою максимального зобов’язання забезпечувати повне й послідовне дотримання принципів соціальної доктрини Церкви в усіх видах оперативної діяльності, і зокрема, в пріоритетний спосіб у тому, що стосується управління як власним, так і клієнтським капіталом і його інвестування».

Загалом, протягом 2020 року на рахунках IOR зберігалося 5 мільярдів євро клієнтських коштів, з яких 3,3 мільярда стосуються заощаджень та управління активами. Чистий прибуток становить 36,4 мільйона євро та є результатом інвестицій, послідовних з католицькою етикою. Станом на 31 грудня 2020 року капітал становив 645,9 мільйона євро.
Новини з Ватикану 15:01 Вівторок 0 93 Ватикан: для доступу на територію вимагається наявність «Green Pass» Щоб увійти на територію Ватикану, від 1 жовтня потрібен документ, який підтверджує щеплення, нещодавнє одужання від Covid-19 або ж негативний результат тесту. Винятком є участь у богослужіннях.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.