Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
10:02 Субота 0 102
13-03-2021, 10:02

Нагодуй голодних...

Парафія святого Миколая знаходиться у Кам'янському на південному сході України. Складається враження, що це забуте місце. Місто безлічі суперечностей. Гарне місце на Дніпрі, де розвивається промисловість, є водночас містом, яке особливо страждає від бідності духовної та матеріальної.
Починаючи з 1999 року, як брати капуцини, ми присутні тут з пастирською службою в костелі святого Миколая. Слідом за духовним заповітом святого Франциска Ассізького та, виконуючи Конституцію Братів Менших Капуцинів, ми живемо своїм братнім життям серед нужденних, з великою любов’ю беручи участь у їх бідності та приниженнях.

Вже чотири роки проводимо кухню, де бідні з усього міста можуть отримати чай, хліб та гарячий суп. Ми також допомагаємо їм, надаючи базову медичну допомогу.


Зима - це особливо важкий час для всіх нас. Немає відповідних умов для приготування їжі, немає приміщення з підігрівом, де убогі могли б харчуватися в гідних умовах або де наші волонтери могли б подбати про їх здоров’я. Все це може змінитися завдяки вам - людям, які мають відкриті серця!

Наша мрія - побудувати кухню, де ми зможемо готувати їжу, але перш за все, де наші підопічні зможуть сидіти в теплій кімнаті та з’їсти тарілку супу. Для багатьох з них це єдиний прийом гарячої їжі протягом дня.


110 000 гривень - саме стільки нам потрібно, щоб побудувати будиночок з повністю обладнаною кухнею, туалетом та кімнатою, де убогі зможуть отримувати медичну допомогу та їжу. Це величезна сума для нас. Ми не в змозі понести цей тягар самостійно. Ми також не хочемо залишати своїх бідних без підтримки. Хочемо наслідувати словам Господа Ісуса: «Бо Я голодував і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви”(Мт 25, 35).


Кожна гривня - це пожертва, яка допоможе нам здійснити нашу мрію про теплу кухню. Ми оточуємо всіх наших благодійників особливою молитвою і дякуємо їм за вашу любов та чуйність до потреб інших.

Пожертви можна складати на картку ПриватБанку:
4149 6293 9184 1202 Леонід Маєвський
Хай добрий Бог дасть усім спокій і благословить вас!

Джерело: Парафія святого Миколая у Кам'янському
Оголошення 12:00 П'ятниця 0 183 Трансляції Пасхального Тридення з Ватикану та Києва За трансляціями з Ватикану та Києва можна слідкувати через інтернет та соціальні мережі. Для тих, хто не має доступу до інтернету, основні богослужіння транслюватимуть два загальноукраїнські канали.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.