Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Адвент зі св. Терезою від Ісуса. Кілька обраних друзів
08:00 Понеділок 0 271
7-12-2020, 08:00

Адвент зі св. Терезою від Ісуса. Кілька обраних друзів

Крокуючи далі дорогою Адвенту, свята Тереза розповідає про великий скарб, яким є друзі.
Понеділок ІІ недіді Адвенту, 7 грудня

Кілька обраних друзів

Лк 5, 17-26: "Не знайшовши ж кудою пронести його з-за народу, злізли на дім, і крізь стелю спустили із ложем його на середину перед Ісуса. І, побачивши їхню віру, сказав Він йому: Чоловіче, прощаються тобі гріхи твої!". 

Велике нещастя для душі залишитись самій у небезпеці. (...) Тому радила б кожному, хто віддається внутрішній молитві, аби (особливо на початку) дбали про дружбу і товаришування з тими, хто так само вправляється у роздумах. Це найвищою мірою корисно хоча б тому, що одне одного ви підтримуєте молитвою. З такої єдності багато користі. Якщо у відносинах та земних справах (часом не дуже похвальних і не найкращих) люди шукають собі приятелів для взаємної втіхи, з якими обговорюють їх у взаємних розмовах – не розумію, чому б тому, хто починає щиро служити Богу і любити Його, не можна мати довірену особу або кілька обраних друзів і ділитись із ними радощами або труднощами, яких зазнає кожен, хто віддається внутрішній молитві.

Молитва: Господи Ісусе, дозволь мені відкрити присутність моїх братів та сестер. Відкрий моє серце для побудови глибокої дружби, закоріненої у Твоєму Євангелії.

Отець Юзеф Кухарчик OCD


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.