Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Фатіма: попри зменшення донацій, санктуарій збільшує благодійні витрати
18:01 П'ятниця 0 588
20-11-2020, 18:01

Фатіма: попри зменшення донацій, санктуарій збільшує благодійні витрати

У 2020 році санктуарій Фатімської Богородиці через пандемію коронавірусу відвідала дуже мала кількість паломників, і відповідно доходи значно впали – на 47%.
У санктуарії впродовж пандемії продовжували проводити літургійні відправи, однак були змушені зачинити двері для паломників з середини березня до кінця травня.

У жовтні, коли відзначається урочистість Матері Божої Фатімської, лише 6000 паломників змогли відвідати це місце. Загалом в жовтні 2020 року лише 20 груп паломників відвідали санктуарій – усі з Португалії (напротивагу, в 2019 році прибуло 733 груп, 559 з яких – з-за кордону).

В травні, вперше в історії, річницю Марійних об’явлень у Фатімі, відсвяткували без участі вірних.

Однак, попри втрату доходів, санктуарій Фатіми продовжував утримувати усіх своїх 300 працівників. Крім того, збільшили допомогу місцевій спільноті на 60%.

Святиня допомагає місту Фатіма, а також потребуючим церквам у світі, особливо тим, що присвячені Фатімській Богородиці. Через відсутність паломників, втрати несуть місцеві мешканці, котрі надавали їм товари та послуги; багато готелів і ресторанів були змушені зачинитись, через що втрачено багато робочих місць.

У фатімському санкутарії сподіваються, що в серпні 2023 року, коли має відбутись Всесвітній День Молоді в Лісабоні, багато молодих католиків прибудуть до їхнього храму, адже Фатіма розташована за 80 миль від столиці Португалії.

Джерело: Католицький оглядач з посиланням на CNA
Новини зі світу 18:01 Середа 0 485 Мінськ та Ватикан підтвердили взаємну зацікавленість у активізації співпраці Заступник Міністра іноземних справ Республіки Білорусь Сергій Олійник і Апостольський Нунцій архієпископ Анте Йозіч під час чергової зустрічі підтвердили взаємне зацікавлення в активізації співпраці.