Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В Івано-Франківську провели молитовну акцію до століття легалізації абортів
14:02 Четвер 0 886
19-11-2020, 14:02

В Івано-Франківську провели молитовну акцію до століття легалізації абортів

Івано-Франківський християнський рух “За життя” 18 листопада провів молитовну акцію біля обласної держадміністрації із закликом припинити геноцид українського народу через узаконене внутрішньоутробне дітовбивство або аборти.
До молитовного заходу біля Івано-Франківської ОДА за захист життя виступили також батьки з дітьми
 
Саме 18 листопада 1920 року в Радянській Росії вперше у світі легалізували аборти. Після цього їх легалізація поширилася й на інші республіки, зокрема, й в Україні, яка з кінця 1922 р. стала частиною СРСР. Це спричинило безпрецедентну в історії людства кількість вбитих дітей, а також зміну способу життя й менталітету суспільства, у якому аборт став вважатися нормою, вважають організатори.


“Ми виступаємо за те, щоб кожній дитині дали це невід’ємне право на життя, бо переконані, що людське життя починається в момент зачаття, — говорить заступник голови Руху “За життя” Мирослав Возняк. — Від Радянської Росії ця справа Леніна перейшла в Україну. Поляки припинили це ще в 1993. Тому ми організували таку подію, щоб привернути увагу громадян до теми антигуманного вбивство дітей в лонах матерів“. “У 27 статті Конституції України написано, що кожна людина має право на життя, а обов’язок держави — його захистити”, — зазначають організатори.

За роки Незалежності в Україні було зроблено понад 30 мільйонів хірургічних абортів, — запевняється у пастирському посланні єпископів РКЦ.


Згідно з даними статистики абортів у світі, з початку цього року і станом на 15 листопада 2020 року офіційно проведено більше 37 мільйонів 243 тисячі абортів. А це майже у 30 разів більше за кількість смертей у світі від коронавірусу станом на сьогодні.

На думку організаторів заходу, у зв’язку з цим трагічним ювілеєм, кожен має стати на захист життя на своєму рівні. Але як мінімум потрібно молитися за збереження і захист життя зачатих дітей; за душі дітей та матерів, які померли під час абортів; та за всіх тих, які стали жертвою легалізації абортів (осіб, вцілілих від аборту, всіх, хто був співучасником, хто переживає постабортний синдром).


Довідково: Івано-Франківський Християнський Рух “За життя” вже вісім з половиною років (з травня 2012) проводить акції пролайф на Прикарпатті. Зокрема, це щотижнева молитва біля міського пологового будинку та щорічна хода “Марш за життя та сімейні цінності”.


Джерело: Родина
13:03 Субота 0 345 Єпископи України спільно молились за жертв голодомору На завершення 54 Конференції Єпископів РКЦ в Україні, 28 листопада, в день молитов за жертв голодомору, єпископи зібрались о 8.00 в каплиці реколекційного дому Львівської Архідієцезії в Брюховичах, щоб спільно молитися під час Євхаристії за трагічно загиблих від геноциду та їхні родини.
Новини з України 09:05 Четвер 0 1 111 «Після добре пережитих реколекцій хочеться літати» - як єпископи переживають свої реколекції З понеділка, 23 листопада 2020 року у Брюховичах біля Львова, тривають спільні реколекції єпископатів латинського та візантійського обрядів України, що відбуваються у стінах Вищої духовної cемінарії Львівської архідієцезії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.