Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа оновив склад Ради Кардиналів
10:02 П'ятниця 0 143
16-10-2020, 10:02

Папа оновив склад Ради Кардиналів

Поновлено повноваження дотеперішніх її членів, призначено нового учасника та нового секретаря. Тепер до Ради входять сім кардиналів.
Про це пише Vatican News.

У четвер, 15 жовтня 2020 року Ватиканський прес-центр поширив повідомлення про те, що Папа Франциск продовжив мандат кардинала Оскара Андреса Родріґеса Марадіяґи, архієпископа Тегусігальпи (Гондурас), на посаді координатора Ради Кардиналів для допомоги Святішому Отцеві в управлінні Вселенською Церквою та вивчення проєкту перегляду Апостольської Конституції «Pastor Bonus» про Римську Курію.

Водночас, членами згаданої Ради й надалі залишаються кардинали П’єтро Паролін, Державний Секретар, Шон Патрік О’Меллі, архієпископ Бостона (США), Освальд Ґрасіяс, архієпископ Бомбея (Індія), Райнгард Маркс, архієпископ Мюнхена та Фрайзінґа (Німеччина) та Джузеппе Бертелло, Президент Губернаторства Держави-Міста Ватикану.

Крім того, Святіший Отець ввів до складу Ради кардинала Фрідоліна Амбонґо Бесунґу, архієпископа Кіншаси (ДР Конго). Папа також призначив секретарем Ради дотеперішнього додаткового секретаря єпископа Марка Мелліно, який замінить єпископа Марчелло Семераро, призначеного Префектом Конгрегації в справах визнання святих.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий