Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч між Державними Секретарями Апостольського Престолу та США
10:02 П'ятниця 0 420
2-10-2020, 10:02

Зустріч між Державними Секретарями Апостольського Престолу та США

Сторони обговорили стосунки з Китайською Народною Республікою та ситуацією в тих частинах світу, де триває загострення конфліктів.
Про це пише Vatican News.

У четвер, 1 жовтня 2020 р., у Ватикані відбулася зустріч між Державним Секретарем США Майком Помпео та Державним Секретарем Апостольського Престолу кардиналом П’єтро Пароліном, якого супроводжував архієпископ Пол Річард Ґаллаґер, Секретар у справах стосунків з державами.

Відповідаючи на запитання журналістів, Директор Ватиканського прес-центру повідомив, що під час розмови, яка тривала 45 хвилин, сторони в шанобливій, спокійній і щирій атмосфері представили відповідні позиції щодо стосунків з КНР. Крім того, йшлося про деякі терени конфліктів і кризових ситуацій, зокрема, про Кавказ, Близький Схід та Східне Середземномор’я.
Новини з Ватикану 15:01 Субота 0 250 Папа - босим кармелітам: Оновлення вашої місії невіддільне від вірності спогляданню Богопосвячене життя має майбутнє, бо є інтегральною частиною Церкви, а вірність не полягає в боязні змін, але в готовності на зміни, які уможливлюють відповідь Богові тут і тепер. Такими думками Папа Франциск поділився з учасниками Генеральної Капітули Ордену Братів Босих Кармелітів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.