Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Звідки мене знаєш?» Кармелітські реколекції для молодих чоловіків
17:55 Понеділок 0 269
19-10-2020, 17:55

«Звідки мене знаєш?» Кармелітські реколекції для молодих чоловіків

Від 16 по 18 жовтня в монастирі босих кармелітів відбулися реколекції, які мали на меті допомогти хлопцям та молодим чоловікам поміркувати над вибором життєвої дороги.
Гаслом духовних вправ були слова з Євангелія від Йоана: «Звідки мене знаєш?» (Йн 1, 48).


Перший вечір учасники намагалися пережити з особливим наголосом на прийняття і збереження Божого Слова у тиші. Уривок, який читали перед тим, як лягти спати був саме той уривок з Євангелія, де зустрічаємо гасло духовних вправ -  зустріч Ісуса з Натанаїлом (Йн 1, 35-51).


У суботу та неділю бувчас для роздумів над значенням трьох етапів дороги до здійснення життєвих цілей: вибрати, вирушити, витривати. Шестеро учасників різного віку, разом із отцем Рафалом Мишковським OCD, створили на цей короткий час корисну для ділення вірою реколекційну спільноту.


У програмі реколекції не забракло молитви співом, псалмами, адорації Пресвятих Дарів, Розарію, відвідин цікавих місць Бердичева: костелу святої Варвари та міського театру, а також братерської агапи у спільноті з іншими отцями кармелітами: отцем Віталієм Козаком та отцем Артуром Рихтою.


Наступна нагода взяти участь у реколекціях під проводом босих кармелітів у чоловічому колі буде незабаром! 

Максим Железницький
Новини з України 12:02 Четвер 0 325 «Папа для України»: лікарня в Маріуполі отримала обладнання 24 лютого 2021 року Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Маріупольске територіальне медичне об’єднання здоров’я дитини та жінки» отримало медичне обладнання в рамках проєкту «Папа для України» за сприяння благодійної організації «Благодійна Місія Карітас Спес Харків» та спілки «Допомога Церкві на Сході» при єпископаті Польщі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.