Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Звідки мене знаєш?» Кармелітські реколекції для молодих чоловіків
17:55 Понеділок 0 195
19-10-2020, 17:55

«Звідки мене знаєш?» Кармелітські реколекції для молодих чоловіків

Від 16 по 18 жовтня в монастирі босих кармелітів відбулися реколекції, які мали на меті допомогти хлопцям та молодим чоловікам поміркувати над вибором життєвої дороги.
Гаслом духовних вправ були слова з Євангелія від Йоана: «Звідки мене знаєш?» (Йн 1, 48).


Перший вечір учасники намагалися пережити з особливим наголосом на прийняття і збереження Божого Слова у тиші. Уривок, який читали перед тим, як лягти спати був саме той уривок з Євангелія, де зустрічаємо гасло духовних вправ -  зустріч Ісуса з Натанаїлом (Йн 1, 35-51).


У суботу та неділю бувчас для роздумів над значенням трьох етапів дороги до здійснення життєвих цілей: вибрати, вирушити, витривати. Шестеро учасників різного віку, разом із отцем Рафалом Мишковським OCD, створили на цей короткий час корисну для ділення вірою реколекційну спільноту.


У програмі реколекції не забракло молитви співом, псалмами, адорації Пресвятих Дарів, Розарію, відвідин цікавих місць Бердичева: костелу святої Варвари та міського театру, а також братерської агапи у спільноті з іншими отцями кармелітами: отцем Віталієм Козаком та отцем Артуром Рихтою.


Наступна нагода взяти участь у реколекціях під проводом босих кармелітів у чоловічому колі буде незабаром! 

Максим Железницький
Новини з України 17:00 Вівторок 0 3 072 У Києві відбудеться ІІ Всеукраїнський Суспільний Форум «Ідеї. Люди. Можливості» 26 листопада о 10:00 годині Місія «Карітас-Спес Україна» збирає активних громадян, благодійників, представників бізнесу, Церкви та активістів-змінотворців для діалогу та обміну досвідом та згуртування громад задля спільних цілей.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.