Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Молімося за місіонерів і надаваймо їм конкретну підтримку
17:01 Неділя 0 114
18-10-2020, 17:01

Папа: Молімося за місіонерів і надаваймо їм конкретну підтримку

З нагоди Всесвітнього місійного дня Глава Католицької Церкви нагадав про те, що кожен християнин покликаний бути «ткачем братерства» і висловив радість з приводу звільнення італійського місіонера, викраденого два роки тому.

Про це пише Vatican News.

Після молитви «Ангел Господній» у неділю, 18 жовтня 2020 року, Папа Франциск нагадав про те, що цього дня припадає також Всесвітній місійний день, тема якого «Ось я, пошли мене! Ткачі братерства».

«Що за прекрасне слово “ткачі”. Кожен християнин покликаний бути ткачем братерства. Ними особливим чином є місіонери та місіонерки, – священики, миряни й богопосвячені особи, – які засівають Євангеліє на великій ниві світу. Молімося за них і надаваймо їм свою конкретну підтримку», – сказав Святіший Отець, склавши в цьому контексті подяку Богові за звільнення о. П’єрлуїджі Маккаллі, викраденого два роки тому в Нігері.

«Радіємо також і тому, що разом з ним були звільнені інші троє заручників. Молімося за місіонерів і катехитів, а також за переслідуваних і викрадених у різних частинах світу», – закликав Папа.


Новини з Ватикану 18:01 Середа 0 165 Новий святий, шість блаженних та інші декрети Конгрегації в святих Святіший Отець затвердив для оприлюднення декрети відомства, відповідального за канонізаційні процеси, якими підтверджено чуда за заступництвом кандидатів на канонізацію та беатифікацію, мучеництво з ненависті до віри та геройський вимір чеснот.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.