Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Онлайн зустріч Конференції Вищих Настоятелів чоловічих чернечих орденів та згромаджень в Україні
14:00 П'ятниця 1 223
16-10-2020, 14:00

Онлайн зустріч Конференції Вищих Настоятелів чоловічих чернечих орденів та згромаджень в Україні

У п`ятницю, 16 жовтня, чергова робоча зустріч настоятелів чоловічих чернечих орденів з огляду на карантин відбулась у форматі онлайн. Очолив її єпископ Едвард Кава, який відповідає за богопосвячене життя при Конференції єпископату РКЦ.  

Зустріч розпочалась із вступного слова єпископа Едварда, який цитував слова з Послання св. апостола Павла до Галатів про те, аби "ходити духом, і тоді не будемо чинити пожадання тіла". Крім того, єпископ заохотив у цей неспокійний час нести Боже Слово та християнську надію. Багато людей втратили надію, переживають труднощі та відчай, тому проповідь Божого Слова допоможе чернечим спільнотам зробити видимою свою харизму та підтримувати вірян. 

Сестра Олена Бись, що представляла жіночі чернечі ордени та згромадження доповіла про діяльність та спільний проєкт з Конференціями  Вищих настоятелів чоловічих та жіночих чернечих спільнот УГКЦ, який невдовзі має бути реалізований в Україні. Доповідь завершилась обговоренням. 

Модерував зустріч о. Станіслав Кава, Кустош Францисканців конвентуальних, який також виконує обов`язки секретаря Конференції.  
 
Крім того, були обоговорені поточні питання, що стосуються діяльності та планів на майбутнє. 
  

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
inole
Додав inole
Вчора, 12:08
Доброго времени суток! Делаем насыпной пол качественно без рисков протечки с доставкой материала от дилера Knauf. Выполняем сухую стяжку пола Кнауф под ключ Москве. Подготовим поверхность пола под укладку керамогранита, ламината или паркетной доски. На сайте есть калькулятор с точной ценой за квадратный метр суперпола. Работаем давно, мастера москвичи. В общем, если вы хотите найти, например: можно ли класть керамогранит на сухую стяжку Вам обязательно нужно, прямо сейчас посетить сайт https://pol.fosite.ru/ и уточнить все подробности. До новых встреч!