Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Онлайн зустріч Конференції Вищих Настоятелів чоловічих чернечих орденів та згромаджень в Україні
14:00 П'ятниця 0 20 140
16-10-2020, 14:00

Онлайн зустріч Конференції Вищих Настоятелів чоловічих чернечих орденів та згромаджень в Україні

У п`ятницю, 16 жовтня, чергова робоча зустріч настоятелів чоловічих чернечих орденів з огляду на карантин відбулась у форматі онлайн. Очолив її єпископ Едвард Кава, який відповідає за богопосвячене життя при Конференції єпископату РКЦ.  

Зустріч розпочалась із вступного слова єпископа Едварда, який цитував слова з Послання св. апостола Павла до Галатів про те, аби "ходити духом, і тоді не будемо чинити пожадання тіла". Крім того, єпископ заохотив у цей неспокійний час нести Боже Слово та християнську надію. Багато людей втратили надію, переживають труднощі та відчай, тому проповідь Божого Слова допоможе чернечим спільнотам зробити видимою свою харизму та підтримувати вірян. 

Сестра Олена Бись, що представляла жіночі чернечі ордени та згромадження доповіла про діяльність та спільний проєкт з Конференціями  Вищих настоятелів чоловічих та жіночих чернечих спільнот УГКЦ, який невдовзі має бути реалізований в Україні. Доповідь завершилась обговоренням. 

Модерував зустріч о. Станіслав Кава, Кустош Францисканців конвентуальних, який також виконує обов`язки секретаря Конференції.  
 
Крім того, були обоговорені поточні питання, що стосуються діяльності та планів на майбутнє. 
  
Новини з України 13:00 Неділя 0 256 «Тендітні обійми довіри». Паломництво медійників до Бердичева 12 червня 2021 року уже традиційно у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві відбулося паломництво католицьких медійних працівників. Вшосте під ласкавим поглядом Матері Божої Бердичівської єдналися ті, хто своїм служінням поширює добру звістку та презентує римсько-католицьку церкву Україні та світові.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.