Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Хто я» - реколекції для молоді на Закарпатті
09:15 Понеділок 0 268
19-10-2020, 09:15

«Хто я» - реколекції для молоді на Закарпатті

З 9 по 11 жовтня в реколекційному домі в с. Синяк, з ласки Божої, відбулися реколекції для молоді, організаторами якої стали отець Євген Фізер та працівники-волонтери ГО «Сім’я і Життя».
31 молода людина пережила духовну віднову, перезавантажила почуття, думки, та прагнення.


Духовні вправи провадив єпископ Микола Лучок. Запитання «Хто я? Чому? Звідки? Куди прямую? З ким? Для чого…?» по сьогодні відлунюються в голові. Упродовж неповних трьох днів учасники розкривали «секрети» чоловічості та жіночості. Це був благодатний час для кращого пізнання себе.


З огляду на відгуки учасників, що взяли участь у реколекціях, можемо зробити висновок, що цей захід був дійсно цікавим і корисним. Пропонуємо вашій увазі деякі з них:


«Дякую організаторам за те, що роблять для молоді! Кожне посіяне добре зерно проросте впевнена у цьому. P.S. Адорація була небесною!» (Анастасія)


«Хочу дуже подякувати організаторам та всім учасникам реколекцій. Я вперше на таких реколекціях. Тут справді було дивовижно. Особливо торкнула адорація та поклоніння Хресту. На конференціях знайшла відповіді, які давно шукала. Маю велику радість, що була тут». (Данієлла)


«Дякую організаторам за можливість зустрітися разом, краще пізнати себе, свої стосунки з Ісусом. Поглибити зв’язок з Богом. Дякую!» 


«Дякую організаторам, що відкриті на волю Бога, через що ми змогли бути тут. Коли є багато запитань, то потрібні реколекції! А на цих була головна відповідь – живі стосунки з Богом, який чекав на мене, саме тут і саме в оточенні цих людей. Дякую кожному за усмішки бо вони надзвичайно зігрівають серце.  P.S Богу: «Щастя звати Тебе Татком».


Дякуємо всім учасникам, що покинули зону комфорту і долучились до реколекцій! Дякуємо за безпосередність та щирість!

Сподіваємося, що вогники любові, які з новою силою запалали у наших серцях ми збережемо впродовж всього життя. До зустрічі!


Організатори

Фото – Мирослав та Крістіна
Новини з України 17:00 Вівторок 0 3 057 У Києві відбудеться ІІ Всеукраїнський Суспільний Форум «Ідеї. Люди. Можливості» 26 листопада о 10:00 годині Місія «Карітас-Спес Україна» збирає активних громадян, благодійників, представників бізнесу, Церкви та активістів-змінотворців для діалогу та обміну досвідом та згуртування громад задля спільних цілей.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.