Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » А ви бачили святого у кросівках?
17:03 Четвер 0 2 909
1-10-2020, 17:03

А ви бачили святого у кросівках?

Від сьогодні це можливо для мешканців Ассізі. Саме тут, 1 жовтня, відкрито саркофаг, де зберігається тіло блаженного Карла Акутіса. 

Церемонію, яка відбулась після ранкової Святої Літургії, очолив місцевий єпископ. Як бачимо, тіло Карла залишилось у доброму стані (деякі ресурси подали інформацію про нетліннсть тіла). Вдягнений він у звичайні кросівки, джинси та спортивну кофту. Святість є поруч з нами, часто вона дуже проста і непомітна. 


Прийти і помолитись перед тілом віряни матимуть можливість аж до 17 жовтня. 


Нагадуємо, на 10 жовтня запланована його беатифікація. 

Як ми вже повідомляли, Карло помер від гострої лейкемії. Його життя було позначене любов`ю до Євхаристії та вчинків милосердя. «Я радий померти, бо я прожив життя, не марнуючи жодної хвилини на справи, які не подобаються Богу», - повторював Карло Акутіс. 

Оновлення (23:30): офіційних коментарів щодо нетлінності тіла церковна влада Ассізі не дає. Процес вивчення цього питання триває. Підкреслюється, що тіло Карла збереглося у доброму стані. Крім того, повідомлено, що обличчя юнака було дещо відновлено, аби зробити менш видимими наслідки інсульту, який передував смерті.

Джерело: EWTNVatican


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 11:02 Понеділок 0 94 Архієпископ Юрковіч про інтелектуальну власність і доступ до вакцин Необхідно визнати право на інтелектуальну власність, однак, потрібно уникати встановлення на цьому ґрунті перешкод у доступі до вакцини проти сьогоднішнього вірусу. На цьому наголосив архієпископ Іван Юрковіч, Постійний Спостерігач Апостольського Престолу при структурах ООН в Женеві.