Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » А ви бачили святого у кросівках?
17:03 Четвер 0 3 738
1-10-2020, 17:03

А ви бачили святого у кросівках?

Від сьогодні це можливо для мешканців Ассізі. Саме тут, 1 жовтня, відкрито саркофаг, де зберігається тіло блаженного Карла Акутіса. 

Церемонію, яка відбулась після ранкової Святої Літургії, очолив місцевий єпископ. Як бачимо, тіло Карла залишилось у доброму стані (деякі ресурси подали інформацію про нетліннсть тіла). Вдягнений він у звичайні кросівки, джинси та спортивну кофту. Святість є поруч з нами, часто вона дуже проста і непомітна. 


Прийти і помолитись перед тілом віряни матимуть можливість аж до 17 жовтня. 


Нагадуємо, на 10 жовтня запланована його беатифікація. 

Як ми вже повідомляли, Карло помер від гострої лейкемії. Його життя було позначене любов`ю до Євхаристії та вчинків милосердя. «Я радий померти, бо я прожив життя, не марнуючи жодної хвилини на справи, які не подобаються Богу», - повторював Карло Акутіс. 

Оновлення (23:30): офіційних коментарів щодо нетлінності тіла церковна влада Ассізі не дає. Процес вивчення цього питання триває. Підкреслюється, що тіло Карла збереглося у доброму стані. Крім того, повідомлено, що обличчя юнака було дещо відновлено, аби зробити менш видимими наслідки інсульту, який передував смерті.

Джерело: EWTNVatican


Новини зі світу 09:01 Середа 0 109 Папа єзуїтам: свобода і відмінність лякають, будьмо близькими до Божого люду Під час спілкування зі співбратами-єзуїтами, які служать в Словаччині, Папа Франциск вказав на необхідність не боятися свободи, підкреслив небезпеку ідеологій, далеких від конкретного життя людей, та наголосив на душпастирському стилі наближення до Божого люду.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.