Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Нові священики та диякон у Київсько-Житомирській дієцезії
09:01 Вівторок 0 381
20-10-2020, 09:01

Нові священики та диякон у Київсько-Житомирській дієцезії

В суботу, 17 жовтня, в Конкатедральному храмі святого Олександра, в Києві, відбулося рукоположення в пресвітери і диякона семінаристів Дієцезіальної Місійної Семінарії «Redemptoris Mater», яке очолив Його Преосвященство єпископ-ординарій Віталій Кривицький. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Рукоположення в пресвітери отримали Миколай Єрмаков (Білорусь) і Звонімір Шесніч (Хорватія), Педро Зафра Гомес-Лімон (Іспанія) в диякона. За цих незвичайних обставин, попри ніякі перешкоди, разом з нами розділили цю радість батьки Звоніміра і Педро, а також брати з Неокатехуменальних спільнот, натомість ті, що не могли бути присутніми, доєднались до нас через трансляцію телебачення EWTN.


Завдяки цій Урочистості ми могли насправді досвідчити Боже провидіння і те, що Він є вірний, тому що не дивлячись на наші слабкості, гріхи і падіння вибирає для себе тих, яких Він захотів. Саме це на проповіді, звертаючись до наших братів, підкреслив отець-єпископ: "Якщо хтось вважає, що слабкість нічого не може, то треба сказати – може, вона може говорити про любов. Слабкість може любити, якщо вона не спроможна щось зробити, але спроможна чинити ці кроки любові."


Дякуємо Богу за Його безмірну любов і вірність, які проявилися в цьому дарі рукоположення наших братів, які були "взяті з люду для люду". Огортаємо нашою молитвою нововисвячених пресвітерів і диякона, які служитимуть для Київсько-Житомирської Дієцезії і для всієї Вселенської Церкви.


семінаристи Роман Дмитришен і Сергій Тірпак
Новини з України 17:00 Вівторок 0 3 051 У Києві відбудеться ІІ Всеукраїнський Суспільний Форум «Ідеї. Люди. Можливості» 26 листопада о 10:00 годині Місія «Карітас-Спес Україна» збирає активних громадян, благодійників, представників бізнесу, Церкви та активістів-змінотворців для діалогу та обміну досвідом та згуртування громад задля спільних цілей.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.