Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Освячення фундаментів нової лікарні у Львові
13:00 Понеділок 0 230
19-10-2020, 13:00

Освячення фундаментів нової лікарні у Львові

Лікарня буде побудована на місці, де 1751 р. відбулась коронація ікони Матері Божої Переможниці, яка пізніше була передана до костелу домініканців.  

Медичний Центр св. Параскеви урочисто розпочав будівництво нової лікарні на вул. Смаль-Стоцького. Лікарня св. Параскеви це новий корпус на 100 ліжок. Одночасно буде відновлено будівлю лікарні, яка має понад сто років. Планується завершити будову в 2022 році.
 
Освячення здійснив владика Володимир. Також були присутні: священик РКЦ та медичний капелан о. Ґжеґож Драус, представники православної церкви.


Передбачено, що у лікарні буде каплиця і молитовні куточки, щоби пацієнти та відвідувачі могли молитись за лікарів, які здійснюють важливу місію в цьому світі.


Отець Ґжеґож Драус 
Новини з України 17:00 Вівторок 0 3 072 У Києві відбудеться ІІ Всеукраїнський Суспільний Форум «Ідеї. Люди. Можливості» 26 листопада о 10:00 годині Місія «Карітас-Спес Україна» збирає активних громадян, благодійників, представників бізнесу, Церкви та активістів-змінотворців для діалогу та обміну досвідом та згуртування громад задля спільних цілей.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.