Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 5 християнських фільмів про радість серед буднів, надію і любов

5 християнських фільмів про радість серед буднів, надію і любов

Вихідні, а отже пропонуємо Вам добірку яскравого кіно, яке допоможе провести час відпочинку радісно та цікаво.
1. “Скафандр і метелик”

Реальна  життєствердна історія лягла в основу кінострічки “Скафандр і метелик”. Редактор журналу Elle France в 43 роки переніс інсульт. Коли він прийшов до тями, виявив, що повністю паралізований. Ворушилося тільки ліве око. За допомогою нього чоловік надиктував книгу. Однак творчість – це не головний акцент фільму, саме крізь призму знерухомленої людини глядач відчуває насільки важливою є сімейна любов, якій ми часто не надаємо уваги, захоплені кар’єрними здобутками і успіхами, які скоро минають.



2.”Де ти, Адаме?”

Цей фільм нещодавно з’явився у кінотеатрах, а вже завоював серця численних глядачів. У центрі сюжету – життя ченців Святої Гори Афон. І це життя зовсім не таке, як його уявляють миряни: мовляв, у монастирі легше, аніж у світі, адже непротрібно шукати роботу, піддаватися щоденній метушні і побутовим труднощам. Натомість у монастирі Дохіар ми бачимо надзвичайно виснажливу щоденну працю монахів у дуже різних сферах: риболовля, кулінарія, іконопис, вирощування оливок, і при цьому ще багатогодинні молитви 24 на 7.  Як монахи це витримують? Рецепт простий – послух і смирення як ключ, шлях до життя Вічного. Стрічка має дуже філофоське і глибоке підгрунтя, бо за словами творців фільму, це сюжет не про монахів, а про кожного з нас.


3.”Заплати іншому”.

“Заплати іншому” – такий принцип хлопчика Тревора, який хоче допомогти трьом незнайомцям з однією умовою: вони також повинні допомогти трьом незнайомим людям. Таким чином, добро буде рости в геометричній прогресії. Це сильний фільм, який мотивує чинити добро.

4. “Містер Черч” (Кухар)

Це фільм про самовіддану турботу однієї людини про іншу. Без зобов’язань, без виставлення взаємних “рахунків” одне одному. У центрі сюжету таємничий містер Черч, який влаштовується кухарем у невеличку родину, яка складається лише із мами і доньки, нещодавно у цій сім’ї сталася трагедія – помер їхній батько.  Саме він і запросив на роботу містера Черча, знаючи, що у дружини діагностовано онкологічне захворювання.  Саме завдяки турботі містера Черча вона проживе не 6 місяців, як було обіцяно, а ще 6 років. Головний герой врятує у майбутньому і її доньку, яка заплутається у житті і не знатиме, як бути.  Втім попри всі свої старання жити згідно з ідеалами добра і милосердя, містер Черч не є святим, адже і він має темні сторони. Тому, ця стрічка – це історія насамперед про людину, і її щоденну боротьбу. 


5. “Я вірю!”

У 9-річного Брайана відбулася зустріч з Богом. Після чого він намагається довідатися про віру більше.  Однак зустрічається із протистоянням збоку найрідніших людей, наприклад, від його батька Саймона, телеведучого-атеїста. Втім хлопець знайомиться із пастором місцевої церкви і морським піхотинцем, який зазнав поранень. Чиста і незламна віра Брайана отримує підтвердження  у подіях його життя. 


Джерело: Духовна велич Львова
Культура Чарльз Дікенс – «батько англійського Різдва» Був такий час, коли Різдво в Англії, де народився Чарльз, майже не святкували. Пуритани винищили давні народні звичаї, пов’язані з цим святом, як пережитки язичництва. Залишилася лише щорічна святкова проповідь у церкві.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.