Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Просимо про молитву за єпископа Яна Нємца
18:00 Понеділок 0 547
26-10-2020, 18:00

Просимо про молитву за єпископа Яна Нємца

Єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Ян Нємєц перебуває у важкому стані у лікарні в Польщі. Ієрарх тяжко переносить коронавірус, адже має супутні захворювання.
Єпископ Радослав Змітрович повідомляє про стан здоров’я єпископа Яна Нємца і закликає до молитви за нього:

— Минулої неділі єпископ Ян потрапив до лікарні в Кам’янці- Подільському. Його стан був важким, дихати міг лише за допомогою кисневої маски. Вночі з середи на четвер єпископа перевезли під киснем до лікарні в Ланьцуті. Його стан досі важкий. Пошкоджено 85 відсотків легень. Позавчора організм почав виробляти антитіла, отже, поволі рухається до перемоги над хворобою. Єпископ надалі має проблеми з диханням.

Цієї неділі, коли він почувався трохи краще, написав: «Ecce Agnus Dei. Лише Любов. Дякую і благословляю вас. Сокрушене серце. Довірливий і дитячий послух. Благословляю».

Щиро дякую від імені єпископа Яна за молитву та прошу про подальшу духовну підтримку.

Джерело: CREDO
Новини з України 17:00 Вівторок 0 3 006 У Києві відбудеться ІІ Всеукраїнський Суспільний Форум «Ідеї. Люди. Можливості» 26 листопада о 10:00 годині Місія «Карітас-Спес Україна» збирає активних громадян, благодійників, представників бізнесу, Церкви та активістів-змінотворців для діалогу та обміну досвідом та згуртування громад задля спільних цілей.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.