Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » "Ви повинні піклуватися і про душу, і про тіло". V Дієцезіальна спартакіада ​​дітей та молоді у Рівному
16:01 Понеділок 0 511
26-10-2020, 16:01

"Ви повинні піклуватися і про душу, і про тіло". V Дієцезіальна спартакіада ​​дітей та молоді у Рівному

У суботу, 24 вересня, майже 100 молодих людей зібрались у парафії свв. Петра і Павла у Рівному.  Окрім місцевих дітей, приїхали групи з Луцька, Костополя та львівської парафії св. Йоана Павла ІІ. Саме у цій львівській парафії є філія Європейського сімейного центру "Традиція", яка організувала захід у Рівному. 

У заході також брали участь студенти рівненської художньої школи. Теплий прийом, трапеза в парафіяльних кімнатах, волонтери-аніматори, священики та сестри  з парафії свв. Петра і Павла творили атмосферу зустрічі. Святі, які товаришували під час спартакіади були прикладом найбільших переможців.


На інавгураційній Святій Месі о. Григорій Драус звернув увагу на євангельські блажентва. Читання Літургії були підібрані на тему духовної боротьби, яку символічно описав святий апостол Павло нав'язуючи до спортивних тренувань. Усі досягнення вимагають зусиль, як це було у житті  святих.


Активізуючі методи, що створюють зв’язки та дозволяють легко вчитися через гру, навчання, а також нові, розроблені Сімейним центром "Традиція" - це стиль, який використовується на спартакіаді. Групи з 5–6 дітей виконували такі завдання, як: будівництво будинку з картонних коробок згідно з представленим проєктом, відповідність правильних атрибутів до зображень святих, спортивні завдання та перегони, або - як розважальний приз - розпис парафіяльного буса зі Львова.


Художник-фокусник не лише показав дітям «чарівні» трюки, а й навчив деяких з них. Діти вже знають, як порвати банкноту (звичайно, сувенірну) і, порвавши її, показати чистою, цілою і з більшою вартістю. Групові танці - візерунки, показані на великому екрані, увінчали V Дієцезіальну спартакіаду зі святими.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.