Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В жовтні 1920 році Росія легалізувала аборти. Сторіччя сатани закінчується?
10:01 Середа 0 430
28-10-2020, 10:01

В жовтні 1920 році Росія легалізувала аборти. Сторіччя сатани закінчується?

Росія (Радянський Союз) стала першою країною у світі, яка легалізувала аборти. Що, якби це відкрило гігантський сатанинський портал, який тільки можна було б уявити?
Я писав про потенційне значення 100 років від Фатіми, які можуть бути “сторіччям сатани”. Тоді я припускав, що 100 років тягнуться з 1917 по 2017 рік.

Проте з 2017 року складно пояснити тривожне прискорення зла. Я припустив, що сатана відчуває кінець своєму пануванню, а тому зараз він робить усе можливе, щоб відновити та укріпити свою силу. І це все ще може бути правдою.

Латинська фраза, motus in fine velocior, зазвичай використовується для позначення пришвидшення часу в кінці історичного періоду. Ми переживаємо історичну годину, яка не обов’язково, але може бути позначена, як кінець епохи, кінець сторіччя сатани.

Хіба ми всі не знаємо, що аборти – це найгірший геноцид в історії людства. Зараз приблизно 1,7 млрд немовлят абортовано у всьому світі з 1973 року. І цей жах перед Богом почався лише через три роки після Фатіми, оскільки Росія першою “відкрила цей демонічний портал” у 1920 році.

Хіба ми всі не знаємо, що ця битва завжди стосувалася абортів? Таїнство лівих.

Один із американських апологетів Пітер Кріфт написав, що аборти є демонічною імітацією Євхаристії, бо так само, як і священник під час Літургії in persona Christi, жінка промовляє ті ж слова: “Це тіло моє”, однак не з метою дати, але відібрати життя.

Отже, жовтень, в якому ми живемо зараз, став би 100-річчям відкриття цього порталу. Чи може це пояснити жахливе зло, яке ми спостерігали в останні роки, особливо в цей демонічний 2020 рік?

Ця думка прийшла мені в голову, коли я спостерігав, як присягає Емі Комі Баррет. Цвях у труні культури смерті, закриття того гігантського порталу, який був відкритий 100 років тому цього місяця в жовтні 1920 року.

Продовжуйте молитися, воїни!!!

Отець Річард Хілман

Джерело: Родина
Новини зі світу 14:02 Вівторок 0 501 Світ потребує молитви про покликання до священства Центральне Бюро статистики Церкви проаналізувало тенденції у зміні кількості священиків між 2013 та 2018 роками, що збігається із першим п’ятиріччям триваючого понтифікату. В той час, як загальна кількість незначно зменшилася, в Африці та Азії зафіксовано помітне зростання.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.