Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Католичка та багатодітна матір. Нова суддя Верховного суду США
14:03 Середа 0 478
28-10-2020, 14:03

Католичка та багатодітна матір. Нова суддя Верховного суду США

Увечері 26 жовтня Емі Коні Барретт склала присягу як суддя Верховного суду США.
Церемонія пройшла у Білому домі через кілька годин після голосування за кандидатуру Барретт у Сенаті. Президент США Дональд Трамп, виступаючи на церемонії, назвав цю подію «важливим днем» для Америки, конституції країни і верховенства закону.

За кандидатуру судді Барретт проголосували 52 сенатори проти 48.

Емі Коні Барретт є практикуючою католичкою, матір’ю семи дітей, неодноразово демонструвала принципову позицію стосовно абортів та ЛГБТ-ідеології.

З призначенням Барретт шість із дев’яти суддів Верховного суду матимуть консервативні переконання.

Суддя-християнка посяде у Верховному суді місце Рут Бейдер Гінзбург, яка померла у вересні цього року. Гінзбург була іконою сучасної американської лівиці і дотримувалася феміністичних поглядів. Зокрема, вона долучилася до запровадження в законодавство терміну «гендер», а також агресивно просувала аборти.

Джерело: Католицький оглядач
Новини зі світу 14:02 Вівторок 0 501 Світ потребує молитви про покликання до священства Центральне Бюро статистики Церкви проаналізувало тенденції у зміні кількості священиків між 2013 та 2018 роками, що збігається із першим п’ятиріччям триваючого понтифікату. В той час, як загальна кількість незначно зменшилася, в Африці та Азії зафіксовано помітне зростання.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.