Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Католичка та багатодітна матір. Нова суддя Верховного суду США
14:03 Середа 0 709
28-10-2020, 14:03

Католичка та багатодітна матір. Нова суддя Верховного суду США

Увечері 26 жовтня Емі Коні Барретт склала присягу як суддя Верховного суду США.
Церемонія пройшла у Білому домі через кілька годин після голосування за кандидатуру Барретт у Сенаті. Президент США Дональд Трамп, виступаючи на церемонії, назвав цю подію «важливим днем» для Америки, конституції країни і верховенства закону.

За кандидатуру судді Барретт проголосували 52 сенатори проти 48.

Емі Коні Барретт є практикуючою католичкою, матір’ю семи дітей, неодноразово демонструвала принципову позицію стосовно абортів та ЛГБТ-ідеології.

З призначенням Барретт шість із дев’яти суддів Верховного суду матимуть консервативні переконання.

Суддя-християнка посяде у Верховному суді місце Рут Бейдер Гінзбург, яка померла у вересні цього року. Гінзбург була іконою сучасної американської лівиці і дотримувалася феміністичних поглядів. Зокрема, вона долучилася до запровадження в законодавство терміну «гендер», а також агресивно просувала аборти.

Джерело: Католицький оглядач
Новини зі світу 09:01 Середа 0 108 Папа єзуїтам: свобода і відмінність лякають, будьмо близькими до Божого люду Під час спілкування зі співбратами-єзуїтами, які служать в Словаччині, Папа Франциск вказав на необхідність не боятися свободи, підкреслив небезпеку ідеологій, далеких від конкретного життя людей, та наголосив на душпастирському стилі наближення до Божого люду.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.