Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Активний відпочинок молоді на річці Дністер
14:17 П'ятниця 0 413
10-07-2020, 14:17

Активний відпочинок молоді на річці Дністер

Усім би хотілося на відпочинок - на море чи у гори, особливо зараз, коли можливість пересування є обмеженою. З 30 червня по 2 липня молодь з с. Мацьківці зібрались на відпочинок до річки Дністер.
Організували все це "дійство" улюблений брат Петро Франків OFM Conv  та чудова сестра Світлана Мацюк SSPS.


Було вирішено ночувати у наметах. Це виявилося цікавою ідеєю, уже чого вартував сам процес складання! Так як більшість з нас вперше були на такому виїзді без батьків, тому це була також можливість вчитися самостійності. Це було круто! Далі завдання розподілилися таким чином: хлопці займалися рибалкою, дівчата готували їсти.


Робити щось разом, у спільноті принесло нам багато задоволення. Ми раділи кожній зловленій рибі. Найбільш особливими були Святі Меси на природі. Це було незвично і нагадувало нам перших християн, які слухали Ісуса біля озера, на природі.


Побоювання щодо поганої погоди (коли ми їхали на Дністер, то небо було хмарним) не справдилися: щойно ми прибули на місце, відразу вийшло сонце! І в цьому ми бачимо знак Божого благословення.

Під час відпочинку на Дністрі ми відствяткували день народження Саші, його шістнадцять років. Певно, йому це свято запам‘ятається надовго.


Крутими моментами цих днів були вечірні посиденьки біля вогнища зі співами, молитвою прославлення. Вогнище створює неабияку атмосферу. Це час для сердечних розмов, розповідей, жартів. І якщо часом приходило якесь незадоволення, то воно швидко проходило.

Наприкінці відпочинку ми поїхали на екскурсію до монастиря у скелях у Чернівецькій області. Нам відкрилися прекрасні краєвиди. Ми спустилися вниз по скелях до Дністра, а потім знову піднімалися вгору. Емоції переповнювали нас.  Наш відпочинок вдався на славу!


"Боже, дякую Тобі за час відпочинку! Ти даєш змогу бачити та чути Себе у світі, у всьому, що є навколо. Ти єднаєш нас і хочеш, щоб ми жили у Твоїй любові. Дякую Тобі за це!"

Джерело:  Сестри Служниці Святого Духа - SSPS
13:03 Субота 0 228 Єпископи України спільно молились за жертв голодомору На завершення 54 Конференції Єпископів РКЦ в Україні, 28 листопада, в день молитов за жертв голодомору, єпископи зібрались о 8.00 в каплиці реколекційного дому Львівської Архідієцезії в Брюховичах, щоб спільно молитися під час Євхаристії за трагічно загиблих від геноциду та їхні родини.
Новини з України 09:05 Четвер 0 1 110 «Після добре пережитих реколекцій хочеться літати» - як єпископи переживають свої реколекції З понеділка, 23 листопада 2020 року у Брюховичах біля Львова, тривають спільні реколекції єпископатів латинського та візантійського обрядів України, що відбуваються у стінах Вищої духовної cемінарії Львівської архідієцезії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.