Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Мостиськах створено Парафіяльний Відділ Католицької Акції
15:20 Середа 0 68
4-12-2019, 15:20

У Мостиськах створено Парафіяльний Відділ Католицької Акції

У неділю 1 грудня 2019 pоку у Мостиськах в римсько-католицькій парафії Народження св. Йоана Хрестителя відбулось урочисте утворення Парафіяльного Відділу Католицької Акції (ПВКА) Львівської Архідієцезії із вручення Декрету про еригування ПВКА. В цей спосіб відроджено діяльність Католицької Акції у Мостиськах після Другої світової війни та років радянського режиму.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На запрошення настоятеля парафії о. Владислава Дерунова до парафії прибули представники Дієцезіального Інституту Католицької Акції Львівської Архідієцезії (ДІКА) на чолі з Головою Уряду КА Андрієм Ястремським та Асистентом КА о. Яцеком Уліашом.

Для кандидатів до лав товариства Католицької Акції були проведенні одноденні теоретично-практичні заняття з історії та діяльності КА у світі та у Львівській Архідієцезії зокрема. Під час Святої Меси відбувся обряд прийняття п’яти кандидатів у члени Товариства Католицької Акції.

Принагідно повідомляємо, що Уряд ДІКА прийме запрошення від настоятелів інших парафій Львівської Архідієцезії та відгукнеться на бажання відродити Товариство Католицької Акції згідно з волею Архієпископа Львівської Архідієцезії Митрополита Мечислава Мокшицького.

Андрій Ястремський

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 09:40 Понеділок 0 344 Молитва перед зустріччю у «нормандському форматі» В Українському Домі у Києві відбувся спільний молебень перед зустріччю у «нормандському форматі». Представники різних конфесій та віросповідань просили Божого благословіння та молились про мир в Україні.