Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа про наслідування чеснот святого Миколая
16:08 Середа 0 213
4-12-2019, 16:08

Папа про наслідування чеснот святого Миколая

Святіший Отець заохотив вчитися від святого Миколая нічого не ставити понад милосердну любов і підтримав ініціативу польських католиків, присвячену підтримці християн Сходу.

Про це пише Vatican News.

Вітаючи наприкінці загальної аудієнції в середу, 4 грудня 2019 року, молодь, похилих віком, хворих і молодят, Папа Франциск нагадав про те, що наступної п’ятниці припадатиме спомин святого Миколая. «Наслідуймо його чесноти, навчаючись нічого не ставити вище від милосердної любові щодо того, хто перебуває в більшій потребі, шукаючи в ньому обличчя Бога, Який став людиною», – заохотив він у цьому контексті.

Вітаючи ж польських прочан, Глава Католицької Церкви не оминув увагою того факту, що наступної неділі в Польщі відзначатиметься ХХ День молитовної та матеріальної підтримки Церкви на Сході. «Заохочую вас брати участь в цій важливій справі й дякую всім полякам, які в дусі братньої любові докладають зусилля на підтримку сусідніх Церков. Нехай Господь благословить вас!» – побажав Святіший Отець.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 14:20 Неділя 0 199 Папа молитися за плоди «миру в справедливості» від «нормандської» зустрічі Під час недільної зустрічі з вірними Святіший Отець запевнив у тому, що молиться за позитивні результати зустрічі представників найвищого рівня так званої «нормандської четвірки».