Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва Папи за Південний Судан і Болівію
16:41 Неділя 0 55
10-11-2019, 16:41

Молитва Папи за Південний Судан і Болівію

Папа Франциск не перестає вболівати за ситуацію в тих країнах, де мир перебуває під загрозою, закликаючи невтомно трудитися задля кращого майбутнього. 
Про це повідомляє Vatican News.

Зокрема, після проказування молитви «Ангел Господній» в неділю, 10 листопада 2019 року, він скерував свою думку до «любого народу Південного Судану», додавши, що наступного року має намір відвідати цю країну. «Зберігаючи живу згадку про духовну віднову для представників влади країни, що відбулася у Ватикані минулого квітня, прагну оновити заохочення, звернене до всіх учасників національного політичного процесу в дусі братерства шукати те, що об’єднує та долати те, що розділяє», – сказав Святіший Отець.

Глава Католицької Церкви відзначив, що народ Південного Судану «надто багато витерпів протягом останніх років й з великою надією очікує кращого майбутнього, насамперед, остаточного завершення конфліктів і тривкого миру. ». У цьому контексті він закликав політиків «невтомно й надалі докладати зусилля на користь інклюзивного діалогу, шукаючи порозуміння задля добра країни». «Також сподіваюся, що й міжнародна спільнота не занедбає супроводити Південний Судан на шляху до національного примирення», – мовив Святіший Отець, запросивши всіх присутніх на площі Святого Петра разом проказати молитву за цю країну.

Побажання для Болівії

«Прагну ввірити вашим молитвам також і ситуацію в любій Болівії», – вів далі Папа, звернувшись із закликом до всіх болівійців, й, зокрема, до політиків, «з конструктивним духом, в атмосфері миру та спокою, без жодних обумовлень, дочекатися висновків триваючої процедури перегляду результатів виборів».

День подяки в Італії

Святіший Отець також не оминув своєю увагою того факту, що в Італії цього дня відзначався Національний день подяки за плоди землі та праці. «Приєднуюся до єпископів, що наголошують на сильному зв’язкові між хлібом і працею, закликаючи до сміливих рішень у сфері зайнятості, що рахуватимуться з вимогами гідності й солідарності та запобігатимуть загрозам корупції», – сказав він.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:26 Середа 0 40 Папа: Євангеліє поширилося також і завдяки ревності мирян первісної Церкви Подружня пара Акили та Присцилли, що підтримувала святого Павла в його місії, була в центрі уваги катехези Святішого Отця, виголошеної під час загальної аудієнції. Цей контекст став також нагодою рішуче засудити антисемітизм.