Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Добре нам тут бути: постійна формація священиків Львівської архідієцезії
09:28 П'ятниця 0 1 150
20-04-2018, 09:28

Добре нам тут бути: постійна формація священиків Львівської архідієцезії

18 й 19 квітня у Вищій духовній семінарії в Брюховичах відбувся день зосередження наступної групи священиків, які отримали свячення пресвітерату у Львівській архієдієцезії від 2002 до 2006 роки. У зустрічі взяли участь 12 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

«Найцінніша на зустрічах священиків ‒ співприсутність: на молитві, при одному столі Євхаристії й агапи. Під час цих зустрічей вчимося єдності та взаємної любові», ‒ сказа один із учасників, о. Микола Лесків.

«Бути сам на сам із Богом, слухати Його голос, трохи відірватись від своєї повсякденності, обов’язків, служіння ‒ це особливий час для мене», ‒ поділився о. Роман Лисак.

о. Едвард Лоєк СМ дав свідчення про своє покликання та служіння на ниві Господній. Кожна конкретна історія життя священика це відповідь чоловіка, який почув Голос Бога та почав відповідати Йому, приймаючи конкретні рішення, здійснюючи вибори та вчинки. Лише міць Бога проявляється в історії кожного покликання, адже все, що має священик, він отримав як дар. Дар можемо прийняти або відкинути, оцінити або знехтувати ним, ‒ ця думка була провідною в роздумах о. Едварда.

о. Олександр Кусий
Фото: о. Микола Леськів За темою:

Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького із польськими представниками Лицарів Колумба у Львові
Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з вірмено-католицьким духовенством
Бог обрав нас, щоби ми були святими
Новини з України 12:02 Середа 0 140 Парламент прийняв закон: військові капелани матимуть офіцерське звання Верховна Рада прийняла Закон України «Про Службу військового капеланства», яким визначила порядок задоволення духовно-релігійних потреб військовослужбовців Збройних Сил України і інших військових формувань, працівників і членів їхніх сімей у мирний і воєнний час.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.