Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Реколекції для дівчат «Про що розповідає Єва?» відбулися в Борисполі
09:38 Середа 0 914
30-01-2019, 09:38

Реколекції для дівчат «Про що розповідає Єва?» відбулися в Борисполі

Про ідентичність жінки та її покликання в світі роздумували під час зустрічі в Борисполі в монастирі Сестер Служниць Святого Духа. Слово Боже, яке вело і освітлювало всю зустріч, зібрало разом 13 дівчат з різних місцевостей України, одна з учасниць приїхала з Польщі.
Увійти в таємницю Божого задуму щодо жінки і «прочитати» її в Святому Письмі допомагав брат Станіслав Нуцковський OFMConv через свої глибокі конференції. Використовуючи метод молитви Словом Божим «Lectio Divina», священик розповів про першу жінку. Її призначення – бути і прикрашати світ; жінка завжди перебуває під дбайливим поглядом Бога, і без неї ані світ не був повним, ані Адам, перший чоловік, щасливим.


Під час другої конференції на тему «Чому Єва нещаслива» йшлося про те, як жінка може страждати, вигадуючи свій світ, відмінний від Божого. Адже життєвий план, від’єднаний від джерела, яким є Бог, робить людей неповними і нещасливими.

Але Бог не покинув цієї проблеми, Він показав нам шлях через Марію – нову Єву. Про дорогу нової жінки, Марії, під час вікенду розповіла сестра Доріс Гаврийолек SSpS. Вона показала, як можна йти слідами Богородиці, зцілюючи своє життя й покликання за допомогою Божої благодаті.


Ісус, Який супроводжував учасниць у молитві перед Пресвятими Дарами, в Євхаристії, під час спілкування, зробив атмосферу особливою й радісною. Ця зустріч зі Словом показала, де є Джерело, із якого завжди можна черпати життєві сили та мудрість.


Запрошуємо на наступні реколекції зі Словом Божим, де можна буде зустрітися з іншими чудовими жінками з Біблії.

Сестра Світлана Мацюк SSpS
Новини з України 11:02 Четвер 0 112 У Городку молилися за єпископа Яна Ольшанського у 18-ту річницю його смерті У вівторок, 23 лютого 2021 року, в каплиці Інституту Богословських Наук Непорочної Діви Марії у Городку була відправлена Свята Меса за померлого єпископа Яна Ольшанського у 18-у річницю від його смерті.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.