Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Стала формація священників Київсько-Житомирської дієцезії у Ворзелі
10:26 Субота 0 128
17-11-2018, 10:26

Стала формація священників Київсько-Житомирської дієцезії у Ворзелі

Від 12 жовтня цього року стіни ворзельської семінарії приймали священиків Київсько-Житомирської дієцезії, які зібралися на формаційну зустріч. Церква дбає про розвиток і неустанне навчання своїх священників, наполягаючи на сталій формації. Щоб уможливити участь священиків у цій зустрічі, її провели у два етапи, до яких загалом приєдналося майже 100 священиків і на яких був присутній єпископ Віталій Кривицький.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Час спільної молитви, обідів і сніданків, братніх вечірніх зустрічей доповнили виступи доповідачів. Доповіді, які виливалися в динамічні дискусії, стосувалися трьох тем. Отець Ришард Борковський, професор із Варшави, говорив на тему «Образ священика – колись і сьогодні», отець Роман Грек – про малий екзорцизм, його теологію й літургію. Іще два виступи були присвячені темам канонічного права: отець Олександр Язловецький розповів про можливості розриву несакраментального шлюбу, а сестра Франциска Туманевич CSFN говорила про специфіку діяльності Єпископського суду.

Після братнього перебування разом із благословенням єпископа усі священики повернулися до своїх парафій, де продовжуватимуть щоденне служіння.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий