Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Візит до Луцька «Легіону Марії» з Австрії й України
14:39 Середа 0 550
1-08-2018, 14:39

Візит до Луцька «Легіону Марії» з Австрії й України

На запрошення єпископа Віталія Скомаровського, в рамах проекту «Peregrinatio pro Christo» («Мандрівка для Христа») 22–29 липня 2018 року в Луцьку перебували члени католицького апостольського руху мирян «Легіон Марії» з Австрії й України.
Про це повідомляє Луцька дієцезія.

Метою проекту було проголошення Євангелія місцевим жителям. 8 легіонерів (6 із Австрії та 2 з України) протягом тижня мали можливість нести Добру Новину всім охочим мешканцям Луцька, а також Ківерців, на які вдалося розширити діяльність легіонерів завдяки співпраці з настоятелем кафедральної парафії отцем канцлером Павлом Хом’яком, який також опікується ківерцівським санктуарієм Божого Милосердя.

За цей короткий час вдалося провести понад 500 розмов. Основною метою було проголошення Ісуса Христа й заохочення до молитви за заступництвом Пресвятої Діви Марії. Це була чудова можливість навчити людей основних християнських молитов. Усі охочі отримали розарій і медальйон Пресвятої Діви Марії.

Завдяки Святому Духові австрійці, які не розмовляють українською, несли Добру Новину місцевим мешканцям і стали прикладом для місцевих легіонерів та інших членів парафіяльної спільноти в Луцьку. Можна було відчути «один дух і одне серце» в мандрівці для Христа та побачити, що немає мовних бар’єр у проголошені правди про Христа.

Під час екуменічної молитви в Ківерцях із нагоди 1030-ї річниці Хрещення Київської Русі австрійські легіонери ділилися досвідом. Особливо їх вразило свідчення єдності, коли представники різних конфесій єднаються на спільній молитві.

Від імені єпископа Віталія та настоятеля отця канцлера Павла прагнемо подякувати всім легіонерам за апостольське служіння в Луцькій дієцезії. Особливі слова вдячності скеровуємо Елізабет Крісс, яка відповідає за Україну, за її служіння та опіку про легіонерів з України. Також дякуємо духовному наставнику отцеві Антонію Улячику, який протягом усього часу опікувався легіонерами. Нехай Господь винагородить усіх, хто доклався до проголошеня Доброї Новини.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:08 Неділя 0 114 Реколекції для священиків у Замлинні 9–12 вересня 2019 року у мальовничому селі Замлиння Любомльського району, в інтеграційному центрі, директором якого є отець канцлер Ян Бурас, Генеральний Вікарій Луцької дієцезії та настоятель парафії Пресвятої Трійці у Любомлі, відбулися щорічні реколекції для священиків Луцької дієцезії на чолі з єпископом Віталієм Скомаровським, які провів отець Серафим Тишко OCD.