Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
12:10 Вівторок 0 62
14-01-2020, 12:10

Коляда у Бердичеві

Дивная новина, радіє Вкраїна. Від хати до хати йдем колядувати. Христос родився!
Про це повідомляє сторінка сестер гонораток


У різдвяний період, 10-11 січня 2020 р., діти з парафії св. Варвари, переодягнувшись у різдвяних героїв, колядували Бердичевом, несучи радість про народження Божого Сина – Ісуса. Цей був неймовірний час. Стати свідком Христа непросто, але з Господом усе можливо.


Завзяття, з яким колядували діти, та підтримка їхніх батьків вразили Бердичів. Ми досвідчили, як Господь нас провадив через різних людей, і йшли туди, куди й не сподівалися потрапити. Відкритість людей, від котрих на привітання: «Христос народився!» чули у відповідь: «Славімо Його!», сигнали автівок, усмішки перехожих – усе це свідчило про те, що Ісус живе серед нас, панує в людських серцях. Приємно було споглядати на людську доброту та відкритість на Боже діяння. Дякую усім, хто колядував, хто приймав та кого Господь послав на нашій дорозі.


Нехай Господь благословить кожну особу, кожну родину та нашу Україну.


Дорогі! Несімо мир Господній там, де ми є, частіше усміхаймося, робімо добро, не падаймо духом, ідімо вперед із надією на краще. Нехай Всемогутній Бог кожному уділяє потрібних благодатей, щоб новий 2020 рік був для нас роком благословенним, щасливим, плідним.

С. Зита Врона SCM 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:10 Четвер 0 96 Екуменічний Молебень за єдність християн у Львові 22 січня 2020 року, у Гарнізонному храмі святих Апостолів Петра і Павла, відбулась екуменічна молитва за єдність всіх християн. У екуменічному молебні взяли участь представники духовенства Львова.