Неля Куцак - директор "Карітас-Спес-Вінниця" та військовий психолог Християнської Служби Порятунку, розповідає про свою співпрацю з отцем Павлом Гончаруком, який номінований на єпископа ординарія Харківсько-Запорізької дієцезії.
"Співпрацюю з отцем Павлом уже багато років у "Карітас-Спес" та в Християнській Службі Порятунку на сході.Можу сказати, що це людина миру. Його харизма вносити мир у сім'ї, повертати надію і вказувати на Христа - джерело Любові.
Він вміє знайти потрібне слово як для дитини, так і для батьків, для богопосвячених і для воїнів в окопах. Щиро радію призначенню о. Павла єпископом. Нехай виконується Божа воля у розвитку Церкви в Україні", - підкреслила пані Неля.
Нагадуємо, єпископські свячення отця Павла Гончарука заплановані на 14 лютого у Харкові.
Різдвяна зустріч Братів Францисканців у Житомирі Як і кожного року, 8 січня 2020 року, брати-францисканці української Провінції Святого Архангела Михаїла з 17 чернечих домів, розсіяних по усій Україні, зібралися в місті Житомир на різдвяну зустріч, щоб поділитись облатком, скласти побажання для кожного та розділити радість народження Ісуса Христа.
Померла мати отця Юрія Погнерибки
Дружити - це...
Хода Трьох Царів у Мостиськах
Новини з України Сесія по пілотуванню у Могилів-Подільському На подільських пагорбах чудового міста Могилів – Подільського, що на Вінниччині, 1 – 6 січня 2020 року відбулася сесія по пілотуванню. 


