Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
09:30 П'ятниця 0 130
17-01-2020, 09:30

Чудо в Пуерто-Ріко

Внаслідок землетрусу храм зазнав нищівної руїнації, однак дарохранительниця вціліла.
Про це повідомила агенція CNA.

У місті Понсе на півдні Пуерто-Ріко рано вранці 7 січня був зареєстрований землетрус магнітудою 6.4. Це був останній із серії землетрусів, що розпочався 28 грудня 2019 року. Землетрус забрав життя однієї людини, є також постраждалі, серйозно була пошкоджена інфраструктура та відключено електроенергію на острові. Влада оголосила надзвичайний стан.


Місцеві католицькі медіа повідомили, що у костелі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Гуяніллі, який був повністю зруйнований внаслідок землетрусу, вціліла дарохранительниця. Місто знаходиться на відстані 12 км від епіцентру землетрусу.


Дарохранительниця знаходилась у лівій наві каплиці. Через землетрус каплиця була зруйнована, вівтар через це нахилився вперед. Табернакль не впав на землю, а майже повис у повітрі, затримавшись на схилі вівтаря. Пресвяте Тіло Ісуса Христа, що знаходилось усередині, було з пошаною перенесене у відповідне місце для зберігання.

Переклад КМЦ 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 15:10 Понеділок 0 85 Папа: Економіка важлива, але здоров’я людей на першому місці Святіший Отець надіслав листа голові Панамериканського Комітету Суддів за соціальні права, високо цінуючи рішення урядів, які поставили на перше місце дбання про здоров’я людей.