Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Римі відбулась зустріч лідерів Вікентійської Родини
10:05 Вівторок 0 62
14-01-2020, 10:05

У Римі відбулась зустріч лідерів Вікентійської Родини

У Римі з 8 по 12 січня відбулась зустріч лідерів Вікентійської Родини з 158 країн світу.

Після Меси о 8:15 ранку розпочато другу сесію зустрічі лідерів Вікентійської Родини. Засідання розпочалося з доповіді про нещодавню діяльність Управління Вікентійської Родини. Цей звіт дали с. Маргарет Кліффорд DC, округ Колумбія, о. Флавіо Перейра СМ та о. Джо Агостіно CM. У своїй презентації вони підкреслили той факт, що їх діяльність спрямована на пізнання, супроводження та зустрічі з членами різних гілок Родини, які присутні у багатьох країнах Африки, Азії, Європи та Америки.


Після невеликої перерви Моніка Віллар (MISEVI) та Хав’єр Ф. Ченто (координатор Комісії з питань комунікації Вікентійської Родини) виступили з доповіддю, в якій запропонували учасникам задуматися про важливість використання нових засобів соціальної комунікації для того, щоб зробити все більше помітною Вікентійську харизму та працю, яка здійснюється з метою трансформації реальності від імені тих, хто найбільше потребує.


Після обіду відбулася презентація про кінофестиваль “Пошук Вінсента 400”, який відбувся минулого року в Кастельфандольфо. Два з цих фільмів були переглянуті. Тоді Марк Макгріві розповів про Альянс безпритульних FamVin та проект «13 будинків». Цей проект, розпочатий у 2017 році, покликаний полегшити та усунути безпритульність у тих місцях, де є Вікентійська Родина. Досить напружений день завершився спілкуванням у групах, яке відбувалось відповідно до різних мовних груп.


З України були представниці Вікентійськох Родини зі Згромадження Сестер Милосердя св. Вінкентія (УГКЦ) та зі Згромадження Марійних сестер Чудотворного Медальйону. Всього близько 200 учасників із 158 країн.

Фото: с. Валентина Рябушко

Джерело: Конгрегація місії святого Вікентія де Поля

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий