Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Спогади, які залишаються у серцях
11:06 Середа 0 86
22-11-2017, 11:06

Спогади, які залишаються у серцях

З 17 по 18 листопада в м. Рівному в парафії св. Апостолів Петра і Павла та Божого Милосердя відбулись дні зосередження для молоді Луцької дієцезії.
На яких була присутня молодь з Рівного, Луцька, Сарн, Красилова, Костополя, смт. Олики, Дубровиці, Новгороду-Волинського, Рокитного, Томашгороду, смт. Клесів. Разом із молоддю приїхали також їхні душпастирі.


Першого дня після знайомства була спільна молитви під час Святої Меси.


На веселому вечорі була різноманітна кількість конкурсів та можливість перегляду фільму.


На наступний день, під час загальної зустрічі, своїм життєвим досвідом поділилася одна сім’я, яка пригадала, що фундаментом на якому будується щаслива сім’я має бути Ісус Христос.


Після зустрічі в групах молодь показувала сценки про життя святих, які, живучи вірою, не боялися віддати своє життя, а в «Час Х» кожен з учасників міг написати побажання один одному.

Словами, які ми почули на завершення нашої зустрічі були : «Ідіть на весь світ і проголошуйте Євангелію», тому кожен з нас забрав із собою приготовлений на листках фрагмент Євангелії від св. Луки туди де живе, вчиться чи працює.

Ми хочемо жити не в коконі, як гусениці, а літати як метелики над землею усе вище і вище.Автор статті: молодь

Джерело - Луцька дієцезія

По темі:
Ювілей 25 річної праці Сестер Божого Провидіння у Рівному
У Шепетівці відбулися міні-реколекції для дівчат «Face in Book»
Радіємо Божими дарами. Луцька дієцезія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:21 П'ятниця 0 73 Перереєстрацію релігійних організацій скасовано Увечері 7 грудня 2017 року Верховна Рада все-таки проголосувала за зміни до Податкового кодексу України, які скасовують перереєстрацію релігійних організацій і гарантують, що їх буде автоматично внесено до Реєстру неприбуткових установ і організацій.