Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа засуджує теракти в Страсбурзі й Кампінасі та молиться за постраждалих
12:07 Субота 0 780
15-12-2018, 12:07

Папа засуджує теракти в Страсбурзі й Кампінасі та молиться за постраждалих

Державний Секретар надіслав телеграми співчуття від імені Папи Франциска відповідним ієрархам.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Рішучий засуд, глибокий сум, співчуття та молитва. Такі почуття Святішого Отця описані в телеграмах, які кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, надіслав Архиєпископові Страсбурга та адміністраторові Кампінаської архидієцезії в Бразилії з приводу терактів, які скоєно в цих містах.

Рішучий засуд теракту в Страсбурзі


Через телеграму на ім’я Страсбурзького Архиєпископа Люка Равеля, Папа Франциск «ще раз висловлює свій рішучий засуд таким актам», зізнаючись у почуттях смутку та стурбованості з приводу теракту, скоєного на різдвяному ярмарку, внаслідок якого загинуло троє людей, а 15 отримали поранення.

Святіший Отець запевняє родини та всіх тих, кого торкнулося це насильство, в свої молитвах. Окрему думку він скеровує до медпрацівників і волонтерів, які надають допомогу пораненим. «Як знак відради, – читаємо в телеграмі, – він випрошує Божого благословення для постраждалих, для тих, хто їм допомагає та для всього французького народу».

Співчуття постраждалим від стрілянини в Кампінас

Божому милосердю Папа Франциск ввіряє постраждалих від стрілянини, в катедральному соборі Кампінас у Бразилії: під час Святої Меси 49-річний чоловік відкрив вогонь, убивши п’ятьох і поранивши трьох учасників молитви перед тим, як скоїти самогубство.

У телеграмі співчуття на ім’я адміністратора Кампінаської архидієцезії читаємо, що Святіший Отець «глибоко зворушений» цією трагедією та запевняє свою близькість та співчуття родинам, які втратили своїх найдорожчих та всій церковний спільноті. Папа молиться за «швидке одужання поранених», заохочуючи всіх «перед обличчям болю шукати розраду та силу у Воскреслому Ісусі» та молячись за те, «аби в годину випробування не забракло надії, щоб над ненавистю і помстою переважали прощення та любов».
Новини з Ватикану 13:01 Понеділок 0 75 Папа до молоді: вчитися від святих Напередодні проголошення святими 10 блаженних, двоє з яких пов’язані із дієцезією Вів’є, Папа Франциск прийняв молодь з цієї французької церковної територіальної одиниці, яка прибула до Риму для участь в урочистості.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.