Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Футболки з супер-папою допоможуть нужденним
15:16 Четвер 0 67
12-10-2017, 15:16

Футболки з супер-папою допоможуть нужденним

В інтернеті продають футболки із зображенням супер-папи. Частина виручених коштів піде на благодійність, пише портал DEON.
Це зображення вперше було намальовано римським художником Маруо Паллотта на стіні будинку недалеко від Ватикану в січні 2014 року, але було оперативно стерте міськими службами італійської столиці. Тепер художник знайшов застосування своїй картинці.

За словами префекта Секретаріату по комунікації монсеньйора Даріо Едоардо Вігана частина коштів від продажу футболок піде в так звану «Лепту святого Петра» - фонд з якого від імені Папи фінансуються різні благодійні ініціативи.

Ватиканський чиновник додав, що все, що викликає посмішку, є протиотрутою «культурі крику і образ». Разом з тим монс. Віган зазначив, що графіті, намальоване три роки тому на римській вулиці, було актом «десакралізації» Папи. За словами монсеньйора Франциск з самого початку понтифікату бажає бути близько до людей і регулярно нагадує, що людина, яка вічно гнівається, не може бути християнином.

Джерело - Gaudete.ru з посиланням на Deon

По темі:
Рим: півмарафон за мир і міжрелігійний діалог
«Дороги миру». Міжрелігійна зустріч Спільноти святого Еґідія в Німеччині
Ватиканське послання до мусульман з нагоди Рамадану

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:12 Неділя 0 71 Папа: Жодна фізична чи психічна вада не є перешкодою для зустрічі з Христом
 «Мені дуже приємно зустрітись із вами, зокрема тому, що цими днями ви роздумували над дуже важливою темою для життя Церкви у її ділі євангелізації та християнського виховання: «Катехизація та особи з обмеженими можливостями», – розпочав свою промову Папа Франциск, приймаючи у суботу, 21 жовтня 2017 р., на приватній аудієнції в апостольському палаці у Ватикані учасників симпозіуму, організованого Папською Радою сприяння новій євангелізації.