Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Прийняти свій хрест. Зустріч на Олексіївці
10:12 Вівторок 0 102
17-09-2019, 10:12

Прийняти свій хрест. Зустріч на Олексіївці

14 вересня, у свято Воздвиження Хреста Господнього, в парафії Святого Сімейства у Харкові відбулася чергова зустріч для людей з обмеженими можливостями та їхніми близькими, які ними опікуються.
Про це повідомляє Харківсько-Запорізька дієцезія.

Ці зустрічі започаткувала родина Артема та Вікторії Полєжаків разом із настоятелем парафії отцем Анатолієм Клаком МІС. Цього разу на зустріч зібралось близько двадцяти хворих і тих, хто допомагає їм нести щоденний хрест фізичної обмеженості. Для деяких учасників це свято стало можливістю вийти поза межи чотирьох стін, які на щодень роками обмежують їхній життєвий простір.

Після знайомства учасники хто пішки, хто на візочках відправились на прогулянку до Олексіївського лугопарку. Тут всі мали змогу в ігровій формі показати себе і свої вміння, відкрити іншим свої прагнення. Після почастунку усі зібрались у храмі Святого Сімейства, де отець Анатолій проголосив Боже слово, а потім відправив урочисту Святу Літургію.

Ті, що з дитинства несуть тяжкий хрест хвороби, та їхні опікуни, які несуть не менш тяжкий хрест, мали можливість довірити його Господу Ісусу Христу, який прийняв за усіх нас Хресні муки.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:32 Середа 0 75 Місійний місяць: паломництво з Казахстану слідами блаженного отця Владислава Буковинського у Луцьку 14 жовтня у Луцьку гостювала група паломників з Казахстану на чолі з отцем Кастітісом Казимиром Шульчусом та сестрами зі Згромадження Матері Божої Неустанної Допомоги та Згромадження Святого Павла. Паломники прибули з Алматинської дієцезії та Архідієцезії в Астані.