Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Рим: півмарафон за мир і міжрелігійний діалог
10:10 Середа 0 72
6-09-2017, 10:10

Рим: півмарафон за мир і міжрелігійний діалог

Мир, інтеграція, суспільне включення, солідарність – це чотири принципи, якими надихається «Перший Римський напівмарафон VIA PACIS (лат. Дорога миру)».

Забіг розпочнеться у неділю, 17 вересня 2017 р., від площі Святого Петра. У ньому можуть взяти участь всі, хто бажає висловити своє рішуче “ні” насильству, расизму та будь-якій дискримінації. Його метою є підтримка миру й міжрелігійного діалогу.

Захід організовують міська адміністрація італійської столиці та Папська Рада з питань культури, у співпраці з Італійською федерацією легкої атлетики (FIDAL) та Наіціональним олімпійським та Паралімпійським комітетатами Італії. Вулицями італійської столиці бігтимуть жінки, чоловіки, сім’ї, люди похилого віку, молодь, діти, спортсмени та люди з обмеженими фізичними можливостями, а також біженці. Окрім реєстраційного номеру, футболки кожного учасника прикрашатимуть різні написи про мир.
Натхненням для назви та маршруту «Римського напівмарафону VIA PACIS» стало традиційне паломництво до семи храмів, які вже протягом століть відвідують більшість паломників до Вічного Міста. Окрім цих відомих етапів, маршрут включатиме також місця, що підкреслюватимуть участь різних релігій та конфесій: синагога, мечеть, валденський та православний храми.
Напівмарафон становитиме 21.097 км для учасників змагання та 5 км – для учасників символічного забігу.

КМЦ нагадує, що Папа Франциск закликав католицькі засоби масових комунікацій звіщати Євангеліє миру.

Джерело - Радіо Ватикану


По темі:

Папа: Моліться розарій, це запорука миру в Церкві та світі

«Дороги миру». Міжрелігійна зустріч Спільноти святого Еґідія в Німеччині

Ватиканське послання до мусульман з нагоди Рамадану


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:12 Неділя 0 71 Папа: Жодна фізична чи психічна вада не є перешкодою для зустрічі з Христом
 «Мені дуже приємно зустрітись із вами, зокрема тому, що цими днями ви роздумували над дуже важливою темою для життя Церкви у її ділі євангелізації та християнського виховання: «Катехизація та особи з обмеженими можливостями», – розпочав свою промову Папа Франциск, приймаючи у суботу, 21 жовтня 2017 р., на приватній аудієнції в апостольському палаці у Ватикані учасників симпозіуму, організованого Папською Радою сприяння новій євангелізації.