Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Храмове свято в Чернівецькій Базиліці Воздвиження Всечесного Хреста
08:12 Понеділок 0 113
16-09-2019, 08:12

Храмове свято в Чернівецькій Базиліці Воздвиження Всечесного Хреста

У суботу 14 вересня в Базиліці Воздвиження Всечесного Хреста в Чернівцях, відбулася відпустова Урочистість. Свята Меса була звершена о 11.00 годині. Очолював її отець Микола Невський - священник Кам`янець-Подільської дієцезії, він також виголосив урочисту проповідь.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Разом з ним співслужили священники Чернівецького деканату. У своїй проповіді отець Микола вказав на важливість Христового відкуплення, яке відбулося на дереві хреста та зосередив свою увагу на значенні хреста у щоденному житті. Після адорації Пресвятих Дарів усі вірні вшанували реліквії Святого Хреста.

Після закінчення богослужіння, відбулася друга частина нашого свята, де усі охочі могли скоштувати різні страви приготовлені окремими парафіяльними групами та послухати релігійні пісні.

о. Віктор Ковальський

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:32 Середа 0 75 Місійний місяць: паломництво з Казахстану слідами блаженного отця Владислава Буковинського у Луцьку 14 жовтня у Луцьку гостювала група паломників з Казахстану на чолі з отцем Кастітісом Казимиром Шульчусом та сестрами зі Згромадження Матері Божої Неустанної Допомоги та Згромадження Святого Павла. Паломники прибули з Алматинської дієцезії та Архідієцезії в Астані.