Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Ватикані створена легкоатлетична асоціація
11:12 Понеділок 0 608
18-09-2017, 11:12

У Ватикані створена легкоатлетична асоціація

Крім футбольної команди, у Ватикані з'явилося ще одне спортивне об'єднання, члени якого будуть носити біло-жовті майки. Близько тридцяти мирян і прелатів з департаментів Римської Курії увійшли в нову аматорську асоціацію «Athletica Vaticana».
Отримавши схвалення Державного секретаріату, команда офіційно дебютувала в Римі 17 вересня на першому міжрелігійному напівмарафоні «Via Pacis». Бігуни - представники різних конфесій - почнуть змагання з площі Святого Петра: їх маршрут пролягатиме поруч з синагогою, мечеттю, вальденсіанским і православним храмами і завершиться знову на ватиканській площі.
За словами заступника секретаря Папської ради з культури монс. Мельхор Санчеса де Тока-і-Аламеди, в команду «Athletica Vaticana» входять чоловіки і жінки - працівники друкарні, музеїв, газети «L'Osservatore Romano», Секретного архіву, бібліотеки, Ватиканського радіо, Папських рад, пожежні, жандарми і швейцарські гвардійці: їх об'єднує любов до спорту і бажання просувати здорові цінності під прапором Святійшого Престолу.
Джерело: sib-catholic.ru

По темі:
Рим: півмарафон за мир і міжрелігійний діалог
Папа до футболістів: завжди будьте атлетами добра та миру
Футболіст Філіп Малрін став священиком (фото)


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий