Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вшанування Всечесного Хреста в Санктуарії Ісуса Вмираючого у Кам’янці Бузькій
11:18 Понеділок 0 110
16-09-2019, 11:18

Вшанування Всечесного Хреста в Санктуарії Ісуса Вмираючого у Кам’янці Бузькій

В Санктуарії Ісуса Вмираючого у Кам’янці Бузькій завершилися найбільші відпустові урочистості року – не одну сотню років відомий, Милятинський відпуст. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Святкову Службу у співслужінні з отцем-настоятелем Санктуарію Гжегожем Зомбеком, багаточисельним духовенством Жовківського деканату та місцевими греко-католицькими священниками очолив отець Матеуш Сьвістак з Надвірної.

Віряни різних конфесій зібрані навколо вівтаря та чудотворного образу Ісуса Милятинського молилися в своїх потребах, за наш Надбужанський край та за мир в Україні.

Щиро дякуємо всім, хто в різний спосіб причинився до організації сьогоднішніх відпустових урочистостей. Особлива подяка отцеві Матеушу Сьвістаку, за те що провів з нами ці 4 дні, підготував парафію до відпусту духово та очолив відпустові урочистості.

О наш Чудотворний Милятинський Боже, нехай Твоя ласка нам в потребі допоможе.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:01 Четвер 0 90 Урочистість на честь святої Терези від Ісуса в Бердичеві У вівторок, 15 жовтня, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві відзначили урочистість святої Терези від Ісуса, яка є Вчителем Церкви, реформаторкою та засновницею ордену Босих Кармелітів.