Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до волонтерів: бути свідками доброти та лагідності
11:00 Вівторок 0 128
17-05-2022, 11:00

Папа до волонтерів: бути свідками доброти та лагідності

Приймаючи волонтерів, які допомагають ураженим рідкісною генетичною недугою та їхнім родинам, Папа Франциск поділився думками про джерело нашого милосердя, яким є Божа любов до нас.
Про це пише Vatican News.

«Виконуючи своє служіння, ви надаєте більш людяне та більш християнське обличчя нашому суспільству», – сказав Папа Франциск, зустрічаючись у суботу, 14 травня 2022 року, з членами Асоціації волонтерів ім. Корнелії де Ланґе. Синдром Корнелії де Ланґе, названий так за іменем голландської педіаторки, що вперше його описала, – це спадкова генетична хвороба, що проявляється через аномалії в розвитку.

Першу думку Святіший Отець скерував до хворих і їхніх родичів, для яких «ця рідкісна генетична недуга є причиною великих труднощів». «Хочу запевнити їх у моїй близькості та розумінні, заохочуючи не дати себе здолати перешкодам, які зустрічають на своїй дорозі», – сказав він.

Далі Папа звернувся зі словами вдячності до волонтерів, які допомагають хворим і підтримують тих, хто ними опікується. «Культура солідарності є конкретним вираженням участі в будуванні братерського суспільства, в центрі якого перебуває людська особа. У волонтерство залучений фундаментальний вимір християнського образу Бога та людини: любов Бога і любов ближнього», – сказав він, підкреслюючи, що саме завдяки Божій любові ми спроможні розпізнати в іншій особі брата чи сестру, яких потрібно прийняти.

«Саме тому ви, волонтери, виконуючи своє служіння супроводу, робите внесок у формування більш людяного та християнського обличчя нашого суспільства», – сказав Святіший Отець, закликавши їх «бути свідками доброти та лагідності».
Новини з Ватикану 12:01 Вівторок 0 63 Папа народам ДР Конго та Південного Судану: не дайте викрасти у вас надію У день, коли повинна була розпочатися Апостольська подорож до Демократичної Республіки Конго та Південного Судану, відкладена на пізніше через стан здоров’я Папи Франциска, він вирішив звернутися до мешканців за посередництвом відеопослання.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.