Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Електронний варіант видання чину Меси
13:00 Вівторок 0 185
17-05-2022, 13:00

Електронний варіант видання чину Меси

Комісія у справах Літургії при Конференції єпископів Римсько-католицької Церкви в Україні надає для використання в літургійній практиці видання «Чин Меси Католицької церкви латинського обряду».

Тексти взяті з українського перекладу третього візрцевого видання «Римського Месалу», затвердженого Конгрегацією божественного культу і дисципліни таїнств (прот. №2417/03/L від 4.10.2004 р.). Крім чину Меси з усіма Євхаристійними молитвами, видання містить теж тексти чину Меси за участю люду латинською мовою, гімн «Вихваляєм Тебе, Боже» та молитви до святого архангела Михаїла. Задля зручності використання іноземцями у всіх словах проставлені наголоси, повідомляє сторінка Комісії.

Завантажити «Чин Меси»

Нагадуємо, Комісія у справах Літургії покликана виконувати розпорядження Конференції римсько-католицьких єпископів України у галузі Літургії. Комісія була заснована на І засіданні Конференції римсько-католицьких єпископів 28 лютого 1992 р., що відбулась у Львові. 
Новини з України 11:00 Вівторок 0 77 Відбулось паломництво до Божої Матері Зцілення Хворих 2 липня 2002 року, в архідієцезіальний День молитви за хворих та працівників служби охорони здоров’я, відбулося ІІ паломництво до санктуарію Божої Матері Зцілення Хворих, що у Тартакові на Львівщині.Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.