Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошуємо на ІІІ Кармелітські Дні Молоді!
12:07 П'ятниця 0 715
7-07-2017, 12:07

Запрошуємо на ІІІ Кармелітські Дні Молоді!

З 10 по 13 серпня в Бердичеві – Гвоздаві відбудуться ІІІ Кармелітські Дні молоді під гаслом «Шлях до свободи».
Для молодих людей тема внутрішньої свободи завжди дуже важлива й актуальна. Бо чи можеш про себе сказати, що ти цілковито вільна людина? А може, постійно відчуваєш, як щось усередині не дозволяє тобі розправити крила? Йоан від Хреста, кармелітський святий, який постійно ходив з Біблією в руках, переконує, що шлях до свободи існує. Він проходить через твоє серце, через моменти «темної ночі», коли Бог зцілює твої внутрішні рани й очищує твій погляд.
Свобода, яку дає Господь, нам потрібна для того, аби ми нарешті стали собою. Не тими, хто ми нині, а тим, ким покликані бути. ІІІ Кармелітські Дні молоді − це час знайти небанальні відповіді на запитання про те, як бути вільною людиною.
У програмі зустрічі: школа медитації, катехези та свідчення, майстер-класи, можливість сповіді та щоденна Євхаристія, намет пустельника, концерт «Кани», ігри, відпочинок і радість перебування разом.
Вік учасників: 14−30 років
Докладна інформація та зголошення за посиланнями: http://karmel.org.ua/ua/molod/dni-molodi, https://www.facebook.com/karmel.molodi/
Сердечно запрошують: Босі Кармеліти, Терезіянки і Кармелітки Дитяти Ісус.
Відео-запрошення: https://www.youtube.com/watch?v=4j_wH_p2iP4

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий