Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Моліться розарій, це запорука миру в Церкві та світі
10:24 Вівторок 0 396
20-06-2017, 10:24

Папа: Моліться розарій, це запорука миру в Церкві та світі

Розарій – це могутня зброя, що приносить мир у наші серця, в Церкву та в світ.
На це звернув увагу Папа Франциск, промовляючи за посередництвом відеопослання до учасників урочистостей з нагоди посвячення нових мозаїк Марійного санктуарію в Та’Піну на мальтійському острові Ґозо, що відбулося у неділю, 18 червня 2017 року. На трьох мозаїках, встановлених на головному вході до санктуарію, зображені Богородиця з Дитям та святі Йоан Христитель і Апостол Павло.
«Обійми», якими вірних огортають «Ісус та Його Мати». Саме так Святий Отець описує цей величний твір сакрального мистецтва, підкреслюючи, що цей образ «ставить в нас перед очима красу простої споглядальної молитви, доступної для всіх, великих і малих, якою є молитва розарію».
«Також і я, – сказав Папа, – часто проказую розарій перед мозаїкою: маленькою мозаїкою, на якій зображена Богородиця з Дитятком, так що здається, що у центрі перебуває Марія, в той час як у дійсності, Своїми руками Вона стає своєрідною драбиною, якою Ісус може зійти до нас. Центром завжди є Ісус, Який сходить для того, аби прямувати разом з людьми, аби ми могли вийти разом з Ним на небо».
Як зауважив Святий Отець, під час молитви розарію ми звертаємося до Пречистої Діви, аби Вона «завжди приводила нас якомога ближче до Свого Сина Ісуса, щоб ми Його ще більше пізнавали та любили». Тож коли під час цієї молитви роздумуємо над різними етапами Христового життя, зупиняємося також і на нашому житті, «бо ми прямуємо вперед разом з Господом». У дійсності, ця проста молитва «допомагає нам споглядати все те, що Бог у Своїй любові вчинив для нас і задля нашого спасіння, допомагає нам зрозуміти, що наше життя пов’язане з Христовим».
«Молячись, – підсумував Папа, – ми все приносимо Богові: труднощі, рани, побоювання, але також радощі, дари, найдорожчих людей. Усе віддаємо Богові. Молячись, ми дозволяємо Богові входити в наш час, прийняти й перемінювати все те, чим живемо. Часто користуйтеся цим могутнім засобом, яким є молитва розарію, тому що вона приносить мир в серця, в родини, в Церкву та в світ», – закликав Понтифік.
Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа: Хто приступає до Євхаристії, не може не будувати єдность
Папа: живитися Ісусом-Євхаристією – це ставити Його на місце свого “я”
Заклик Папи Франциска з нагоди Всесвітнього Дня Біженця

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:16 Субота 0 49 Папа: любов не є лише ціллю і засобом духовного життя, але є також його центром Про братню любов, яка є у центрі августиніянської духовності, говорив Папа Франциск, приймаючи 13 вересня 2019 р. учасників Генеральної Капітули Ордену Святого Августина.