Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Уділення Таїнства Миропомазання у храмі св. Олександра
15:01 Середа 0 549
7-06-2017, 15:01

Уділення Таїнства Миропомазання у храмі св. Олександра

04.06.2017, у катедральному київському храмі св. Олександра єпископ Радослав Змітрович уділив Таїнство Миропомазання 18-м католикам (15-м на українській месі і 3-м на польскій). Також, на анлійській Месі отримали таїнство 5 прихожан Апостольським Нунцієм Клаудіо Ґуджеротті.
Радіємо усім серцем за Миропомазаних, адже через це Таїнство Святий Дух скріпив їх та зробив не лише зрілими християнами, а й духовними воїнами Христа, носіями Святого Духа, служителями Церкви через свідчення про спасіння у Христі.Єпископ Радослав у своїй проповіді підкреслив важливість отримання дарів Святого Духа через таїнство Миропомазання, адже спостерігається зростаюча тенденція до роз'єднаності між людьми у зв'язку зі стрімким розвитком технологій та інтернету. Люди все більше і більше акцентують увагу на самих собі, що призводить до локальних та глобальних конфліктів: розбрату в родинах та розбрату між країнами. І лише тоді, коли ми станемо носіями та храмом Святого Духа, отримаємо його дари (Духа мудрості, Духа розуму, Духа поради, Духа страху Господнього) зможемо зростати у всіх чеснотах та дозволимо Духові Саятому розпочати свою "творчу" діяльність в душі, в житті, в родині миропомазаного.Джерело: Київсько-Житомирська дієцезія

По темі:
Урочистість Першого Святого Причастя у Буську
Кривий Ріг – Перше Причастя
Перші святі обіти сестри зі Згромадження святого Вікентія де Поля, м. Київ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:32 Середа 0 75 Місійний місяць: паломництво з Казахстану слідами блаженного отця Владислава Буковинського у Луцьку 14 жовтня у Луцьку гостювала група паломників з Казахстану на чолі з отцем Кастітісом Казимиром Шульчусом та сестрами зі Згромадження Матері Божої Неустанної Допомоги та Згромадження Святого Павла. Паломники прибули з Алматинської дієцезії та Архідієцезії в Астані.