Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Уділення Таїнства Миропомазання у храмі св. Олександра
15:01 Середа 0 157
7-06-2017, 15:01

Уділення Таїнства Миропомазання у храмі св. Олександра

04.06.2017, у катедральному київському храмі св. Олександра єпископ Радослав Змітрович уділив Таїнство Миропомазання 18-м католикам (15-м на українській месі і 3-м на польскій). Також, на анлійській Месі отримали таїнство 5 прихожан Апостольським Нунцієм Клаудіо Ґуджеротті.
Радіємо усім серцем за Миропомазаних, адже через це Таїнство Святий Дух скріпив їх та зробив не лише зрілими християнами, а й духовними воїнами Христа, носіями Святого Духа, служителями Церкви через свідчення про спасіння у Христі.Єпископ Радослав у своїй проповіді підкреслив важливість отримання дарів Святого Духа через таїнство Миропомазання, адже спостерігається зростаюча тенденція до роз'єднаності між людьми у зв'язку зі стрімким розвитком технологій та інтернету. Люди все більше і більше акцентують увагу на самих собі, що призводить до локальних та глобальних конфліктів: розбрату в родинах та розбрату між країнами. І лише тоді, коли ми станемо носіями та храмом Святого Духа, отримаємо його дари (Духа мудрості, Духа розуму, Духа поради, Духа страху Господнього) зможемо зростати у всіх чеснотах та дозволимо Духові Саятому розпочати свою "творчу" діяльність в душі, в житті, в родині миропомазаного.Джерело: Київсько-Житомирська дієцезія

По темі:
Урочистість Першого Святого Причастя у Буську
Кривий Ріг – Перше Причастя
Перші святі обіти сестри зі Згромадження святого Вікентія де Поля, м. Київ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
12:45 П'ятниця 0 70 День зосередження для семінаристів Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку на Хмельниччині Людина, якій Бог відкриває Себе і Свою волю в містичних явищах, не в змозі охопити, осягнути й виконати все це самотужки. Тим паче, що її дар – це надбання всієї Церкви, і саме Церква в особі своїх пастирів покликана оцінити цей дар і підтримати Божого обранця. Нерідко люди, що мають такий дар стикаються зі скептицизмом, заздрістю та глузуванням. Але Господь не залишає Своїх обранців без підтримки  Він посилає їм духовного наставника, сповідника, сподвижника, який часто всупереч сформованій думці світу мудро вслухається в Божий голос, що промовляє вустами містика, і ніжно, як Ісус, направляє його душу.
Новини з України 12:01 Четвер 0 186 Бог обрав нас, щоби ми були святими З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках перманентної формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року.  У зустрічі взяло участь 17 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокщицький.