Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Дні духовної віднови для сестер бенедиктинок-місіонерок в Америці
16:00 Субота 0 609
15-01-2022, 16:00

Дні духовної віднови для сестер бенедиктинок-місіонерок в Америці

На запрошення сестри настоятельки Йоланти Варгатюк OSB, отець Павло Вишковський ОМІ вже вдруге проповідував під час восьмиденних реколекції для сестер в Гантінгтоні (Нью-Йорк). Тему цьогорічних реколекцій визначала Літургія Слова щоденної Євхаристії.
Початком кожного дня духовних вправ була Євхаристія з 30-ти хвилинною наукою. Крім того, ще було 2 конференції, адорація Пресвятих Дарів. Гаслом реколекцій стали слова «Молитва і покора». Це був час роздумів над правилами св. Бенедикта та 12-ма ступенями покори. 

Під час реколекцій сестрам товаришувала мандруюча Америкою копія ікони Ченстоховської Богородиці. Невдовзі вона буде передана як дар для каплиці у дитячому містечку для сиріт в Уганді.


«Присутність Маріі відчувалася, оскільки ніхто з нас, ані з наших підопічних літнього віку не захворів на коронавірус у цьому часі, коли всі навколо нас хворіють», - зауважила настоятелька монастиря с. Йоланта.

На думку о. Павла найважливіші постанови на закінчення реколекцій це самі плоди, які очікує від нас Господь. Тож нехай Він буде в усьому прославлений.


Крім того, в рамках духовної формації сестри на початку січня вдивлялись у постать Пресвятої Богородиці. Це були думки про Її дорогу віри у навчанні св. Йоана Павла ІІ та Папи Франциска.

  
Сестри також переглянули фільм «Вірити», що справив неабияке враження, та молилися в намірах швидкого повернення костелу св. Миколая. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.